Kızlar persembe dogum olcak ben hastalandım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Esoşnur tarafından oluşturulan Kızlar persembe dogum olcak ben hastalandım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,158 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Kızlar persembe dogum olcak ben hastalandım
Konbuyu başlatan Esoşnur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Efsane1999

Esoşnur

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar persembe sezaryan dogumum olcak ınsallah ama ben bugun hastalandım bogozım burnum yanıyo resman burnumda akıyor napcam Pen persembe gunune kadar iyilesırmıyım arada oksurukde var

Efsane1999

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar persembe sezaryan dogumum olcak ınsallah ama ben bugun hastalandım bogozım burnum yanıyo resman burnumda akıyor napcam Pen persembe gunune kadar iyilesırmıyım arada oksurukde var
Kuzum bende sezeryana 2 gün kala çok kötü hastalandım dr sakın hasta olursan gelme dedi eger testin pozitif çıkarsa korona hastaları olan hastanede olucakdı amelliyyat sonrada karantinaya alınıcakdım ben nasıl korkdum bilemezsin hemen evde limonla bal yedim bildigin her şeyi yaptım sonrada 2 tane küçük serum taktırdım çok şükür ameliyata kadar geçdi inşAllah seninkide geçer korkma ve şuan kızım 2 aylık olucak inşAllah sende sag salim alıb kucagına yazarsın

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Sanırım ortalıkta yine salgın var bende aynıyım canım bogazin ve burnun yanıyor öksürüğüm hiç durmuyor şimdi haastaneden geldim istersen sende bı hastaneye git derim takarlar biraz toparlarsin geçmiş olsun canım

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun canım. Maden suyuna limon sıkıp içine biraz tuz at vunula beraber sarımsak yut antibiyotik yerine hergün 3 4 tane tuzlu suyla da gargara yap burnuna da çek Allah'ın izniyle çabuk iyilesirsin ben omicronu böyle atlattım

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum öncelikle çok geçmiş olsun. Ballı limonlu su yada ballı süt öneririm inşallah doğuma kadar geçer

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bende sezeryana 2 gün kala çok kötü hastalandım dr sakın hasta olursan gelme dedi eger testin pozitif çıkarsa korona hastaları olan hastanede olucakdı amelliyyat sonrada karantinaya alınıcakdım ben nasıl korkdum bilemezsin hemen evde limonla bal yedim bildigin her şeyi yaptım sonrada 2 tane küçük serum taktırdım çok şükür ameliyata kadar geçdi inşAllah seninkide geçer korkma ve şuan kızım 2 aylık olucak inşAllah sende sag salim alıb kucagına yazarsın
Ayin necesi dogdun can?

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Canım sirkeli su falan yap iç inşallah iyi olursun rabbim şifa versin

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun cnm.. cnm bol meyve tüket ve pekmez ile zeytinyağı karıştırıp iç boğazına iyi gelir.. sıcak seyelr tüketmeye çalış inslalh persmbeye kadar iyilesirsin

Tüm sayfalar yüklendi.