Kizlar resimli bisey aticam midesi bulanlar bakmasin lütfen kusura bakmayin simdiden acil atmak zorunda kaldim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Azra melis Ebru tarafından oluşturulan Kizlar resimli bisey aticam midesi bulanlar bakmasin lütfen kusura bakmayin simdiden acil atmak zorunda kaldim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 574 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kizlar resimli bisey aticam midesi bulanlar bakmasin lütfen kusura bakmayin simdiden acil atmak zorunda kaldim
Konbuyu başlatan Azra melis Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar mantar enfeksiyonundan şüpheleniyorum aşırı kaşıntım var bide vajinam da bir baskı hissi var bisey olur mu acile gitmelimiyim sizce yardımcı olur musunuz

Ekli dosyalar

• 20230429_152651.jpg
    20230429_152651.jpg
    871.4 KB · Görüntüleme: 110

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kizlar mantar enfeksiyonundan şüpheleniyorum aşırı kaşıntım var bide vajinam da bir baskı hissi var bisey olur mu acile gitmelimiyim sizce yardımcı olur musunuz
Geçmiş olsun canım aynen mantar enfeksiyonuna benziyor biraz Bence hiç evde bekleme yani git görün bir an önce hamile misin bu arada

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Evet canım çok kötü de kaşıntı var
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet canım 22 haftalik hamileyim bisey olur mu sence kotu bisey mi bu
Yani iyi birseyde degil ben hic yasamadin ama yasayan arkadaslarim oldu bebege geçebiliyormuş ama sen bi git hastaneye kuzum

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Doktoruna mutlaka Danış kuzum dediğin gibi mantar enfeksiyon olabilir geçmiş olsun
Saol canim.en kısa zamanda gidicem.doktora
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yani iyi birseyde degil ben hic yasamadin ama yasayan arkadaslarim oldu bebege geçebiliyormuş ama sen bi git hastaneye kuzum
Olmadı en kısa sürede gidicem canim gunluk yasantimi olumsuz etkiliyor

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun kuzum mantar enfeksiyonuna benziyor inşallah çabuk atlatirsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar