Kızlar selam yeni üyeyim bir sorum varrrr

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde buseakderexz tarafından oluşturulan Kızlar selam yeni üyeyim bir sorum varrrr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 678 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar selam yeni üyeyim bir sorum varrrr
Konbuyu başlatan buseakderexz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sybm

buseakderexz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar diyelim ki gebeyim(değilim daha ama merak) gebeyken her ay yumurtlama dönemi olur mu yoksa 9 ay boyunca işlevini durdurur mu? Ve ben sanırım yumurtlama dönemimdeyim. Afedersiniz yumurta akı kıvamın da akıntım ve yumurtalık ağrım var. Akıntı ile anlamak mümkün sanırım bu dönemi

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar diyelim ki gebeyim(değilim daha ama merak) gebeyken her ay yumurtlama dönemi olur mu yoksa 9 ay boyunca işlevini durdurur mu? Ve ben sanırım yumurtlama dönemimdeyim. Afedersiniz yumurta akı kıvamın da akıntım ve yumurtalık ağrım var. Akıntı ile anlamak mümkün sanırım bu dönemi
Evet canım sık ilişkiye gir genellikle böyle hamile kalınıyor yani bebek istiyorsan da ilişkiden sonra bir süre uzanıp bekle hemen kalkma bunlar işe yarayacaktır ;)

Sybm

Guest
rank
9 ay boyunca yumurtlama durur kuzum dogumdan sonra bebek emziriyorsan 3 ay sonra tekrardan yumurtlama başlar eger emzirmesen 3 hafta sonra başlar 😍😍

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Her ay yumurtlama dönemi kaç gün de adet oluyorsa ovulasyon gününü hesaplaya biliyorsun gogledende ovulasyon hesaplaya bilirsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar