Kızlar sezaryenden 6 saat sonra taburcu olan 😮

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ~canan~ tarafından oluşturulan Kızlar sezaryenden 6 saat sonra taburcu olan 😮 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 877 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sezaryenden 6 saat sonra taburcu olan 😮
Konbuyu başlatan ~canan~
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

~canan~

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar kızlar 😊 instagramda denk geldim Mümine Büke diye bir ebe var. Eşi de doçent kadın doğumcu. Bu kadın sezeryan doğum yapıyor ve 6 saatte taburcu oluyor rahatça yürüyor maşallah. Youtube videosunu da izledim çok şaşırdım maşallah 🤗 Rabbim bize de kolaylaştırsın. Sağlıcakla taburcu olalım bebeğimizle🤲

Nazende

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar kızlar 😊 instagramda denk geldim Mümine Büke diye bir ebe var. Eşi de doçent kadın doğumcu. Bu kadın sezeryan doğum yapıyor ve 6 saatte taburcu oluyor rahatça yürüyor maşallah. Youtube videosunu da izledim çok şaşırdım maşallah 🤗 Rabbim bize de kolaylaştırsın. Sağlıcakla taburcu olalım bebeğimizle🤲
Bende iki doğumda da sezeryanla oldum , ilki genel , ikincisi spinal , bende hemen ayaklandim ,ve 48saat kaldım , ben hemen eve gönderilmeye karsiyim , hastanede sürekli gözetim altindasin daha iyi bence. Bizim gelin bir gece kaldı eve geldi ağrıdan duramadi, surekli acile gitti , hastanede kalsa daha iyiydi

~canan~

Kayıtlı Üye
rank
Bende iki doğumda da sezeryanla oldum , ilki genel , ikincisi spinal , bende hemen ayaklandim ,ve 48saat kaldım , ben hemen eve gönderilmeye karsiyim , hastanede sürekli gözetim altindasin daha iyi bence. Bizim gelin bir gece kaldı eve geldi ağrıdan duramadi, surekli acile gitti , hastanede kalsa daha iyiydi
Geçmiş olsun evet haklısınız eve dönünce bir korku da oluyor ister istemez

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bende sezaryan ile doğum yaptım saat 15.53 de anestezinin etkisi geçtiği gibi ayaklandım şükür hatta desteksiz yürüdüm ama 6 saat biraz erken değil mi doğumun ertesi günü imza atıp çıktım doktorum bir gün daha kal diyordu hatta

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar