Kızlar sezeryanlı olupta gününden önce sancısı gelip doğuran var mı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gül çetin tarafından oluşturulan Kızlar sezeryanlı olupta gününden önce sancısı gelip doğuran var mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 893 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sezeryanlı olupta gününden önce sancısı gelip doğuran var mı?
Konbuyu başlatan Gül çetin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰
K

Kıdemli Anne

Guest
Ben varim ama dogurmadim 3.hamileligimde son bir ay sancilanip durdum iki oglum var onlarda sanci hic cekmemistim ama 3.gebeligimde cok fena oldu kiz cocugu sancili olur derlermis dogruymus ben yorgunluktan belime agri giriyor saniyordum meger sancim varmis nst de ogrendim🤭 38+5 de de dogurdum cok sukur

Gül çetin

Kayıtlı Üye
rank
Ben varim ama dogurmadim 3.hamileligimde son bir ay sancilanip durdum iki oglum var onlarda sanci hic cekmemistim ama 3.gebeligimde cok fena oldu kiz cocugu sancili olur derlermis dogruymus ben yorgunluktan belime agri giriyor saniyordum meger sancim varmis nst de ogrendim🤭 38+5 de de dogurdum cok sukur
Bende Sezerynlıyımm 38 de düşünüyordum olur doktor dedi birşey olmasa 39 da alırız erken gelir mi diye düşündüm

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Ya oylemi benimde ikinci gebeligim ilk oğlan di sezeryanla doğum yaptım buda sezeryanla olucak ama 31 haftada sancilarim basladi 33+3 um şuan sanci baslayinca acile gidiyorum serumla durdurup geri eve gonderiyorlar kizim olucak nasipse bende inşallah 38. Haftayi görürüm 🙏

Esra Çınarrrr

Kayıtlı Üye
rank
Bende Sezerynlıyımm 38 de düşünüyordum olur doktor dedi birşey olmasa 39 da alırız erken gelir mi diye düşündüm
Benimde ikinci gebeliğim bu sefer sezeryan olacağım bana da 39 da aliriz dedi ilk bebeğim 37 de normal olmuştu o kadar bekler mi bilemiyorum veya gece sancı filan tutarsa ne yapacağız merk içindeyim

Bende varım canım ilk kızımda sezeryan günüme 1 hafta kala doktora kontrole gittiğim günün gecesi nişanim ve suyum geldi ardından hemen sancim tuttu tam 38.haftadaydik ikinci dogumumda ise doktorun verdiği güne 3 gün kala yine suyum geldi onda da tam 38.haftadaydik sonra hafif hafif sancim gelmişti canım

Sinoplu

Kayıtlı Üye
rank
Bende varım canım ilk kızımda sezeryan günüme 1 hafta kala doktora kontrole gittiğim günün gecesi nişanim ve suyum geldi ardından hemen sancim tuttu tam 38.haftadaydik ikinci dogumumda ise doktorun verdiği güne 3 gün kala yine suyum geldi onda da tam 38.haftadaydik sonra hafif hafif sancim gelmişti canım
Cnm sancin geldiyse peki normalmi dogurdun yanj sezeryana gorcek olanlardada sanci oluyomuya

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar