Kızlar sibele ne olmuş

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan Kızlar sibele ne olmuş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,527 kez görüntülenmiş, 83 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sibele ne olmuş
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kızlar bikacgundur postlara girip okuyamıyorum bikac post açtım bebeğimle ilgili arada ona girip okudum bebeğimle ilgilenmekten giremedim postlarda karma karışık çok mesaj var okuyamadım hepsini bilen biri kısaca özet geçebilir mi ne olmus.valla çok üzüldüm yaa 😔 Allah'ım evlatlarına bağışlasın inşallah 🤲şafi ismi ile şifa versin

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bikacgundur postlara girip okuyamıyorum bikac post açtım bebeğimle ilgili arada ona girip okudum bebeğimle ilgilenmekten giremedim postlarda karma karışık çok mesaj var okuyamadım hepsini bilen biri kısaca özet geçebilir mi ne olmus.valla çok üzüldüm yaa 😔 Allah'ım evlatlarına bağışlasın inşallah 🤲şafi ismi ile şifa versin
Bnde yeni gordum bayadir giremiorum müsait olamadim icin

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Ben bütün yorumları okudum anlamaya çalıştım ben değil bütün anneler hatta ama bişey anlayamadık kuzeni olduğunu iddia eden bi kadın oğluna çikolata sürerken ağzında bıçak olduğunu yere düştüğünü bıçağın kalbine saplandigini ameliyata alınip entube edildigini yazdı dilimizde tüy bitti adeta o kadar sorduk her yorumda saçmaladı pes ettik sonunda dua ediyorum inşallah tez zamanda iyileşir post açar ne oldu öğreniriz 🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İlk kuzeni post açtı Sibel benim çocuğuma ciklotaa yaparken ağzına bıçağı aldı sonra çocuğum dusunce sibel de ona bakmak için gidince ayagi kaydı bıçak kalbine saplandı durumu ağır dedi. Tabi buraya kadar aklımızı ala ala 🤦🏻‍♀️ resmen ağzımız yüreğimize geldi Sibel ablaniin annesi kuzeninin dediğine göre hamile arkadaşları var oraya yaz dua işte demiş. Tabi kadın saçma saçma konuşunca yarimiz artık olayın gerçekliğinden şüphe etmeye başladık. Saat 2.50 gibide eşi bu sefer kuzeni her şeyi çok abartmış waffle mi ne yaparken düşmüş sanırım bıçak gogusune gelmiş kesmiş Sibel ablaninda epilepsi krizi tutunca doktorlar nefes alabilsin diye yatirmislar ve özür diledi adam kuzeni çok abartmış diye.adam da ben yaz dedim diyor böyle bir durumda insanın aklına burası nasıl.gelir aklım mantığım almıyor onun dışında Sibel abla inşallah düzelince kendi yazar 🤲🏻

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
İyileşir inşallah da o yazar :(

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Neler olmuyor kii
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah sakadir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah sakadir
Yanlış anlaşılmasın lafım ama yakında çıkar kokusu hoş değil bu yapılan şimdi baktım bende

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Yanlış anlaşılmasın lafım ama yakında çıkar kokusu hoş değil bu yapılan şimdi baktım bende
Ben kuzenini değilde eşinin paylaşımını şimdi gördüm anlamadığım bu uyhulamada bildirimmi geliyo telefona bende öyle bir özellik yok yani kimse telefonumu alsa eline göremez bişey

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar