Sorum var Kızlar sinek ısırması 🤦

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Kızlar sinek ısırması 🤦 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,286 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sinek ısırması 🤦
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Bütün kollarımı yemişler yetmemiş bide karnımı bile yemişler 😣😣 aşırı kaşınıyor kaşıyınca yara oluyor ne yapacağım bilmiyorum. Bu konuda önerisi olan var mı yani doğal gebelikte sorun çıkarmayacak bir yöntem bilen var mı? Kollarım hep şiş ve yara ama karnım 🥺 karnımda bebeğim var orayı da ısırmış adiler ne yapacağım fikirlerinizi bekliyorum 😟

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bütün kollarımı yemişler yetmemiş bide karnımı bile yemişler 😣😣 aşırı kaşınıyor kaşıyınca yara oluyor ne yapacağım bilmiyorum. Bu konuda önerisi olan var mı yani doğal gebelikte sorun çıkarmayacak bir yöntem bilen var mı? Kollarım hep şiş ve yara ama karnım 🥺 karnımda bebeğim var orayı da ısırmış adiler ne yapacağım fikirlerinizi bekliyorum 😟
Kuzum limon sürmek iyi gelir ve tuzlu su ile ovmak da iyi gelir

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Ayy canım bende aynı dertten muzdaribim kızımı da yemişler 😔 bende kaşıdım yara oldu hep ben sirkeli su sürdüm iyi geliyor canım dene sende

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kolonya ve buz kompresi aşırı iyi gelir eğer geçmezse üzüm sirkeei filan varsa bir bardak suya 2 kaşık üzüm sirkesi koy ve onunla sil canım zararı yok oda iyi gelir 😘

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Ayy canım bende aynı dertten muzdaribim kızımı da yemişler 😔 bende kaşıdım yara oldu hep ben sirkeli su sürdüm iyi geliyor canım dene sende
Deneyeyim inşallah iyi gelir çünkü ciddi her yerim yara ve şişlik oldu gece zaten uyuyamıyorum bide bu yüzden iyice uykusuzluk yaşıyorum 😟 teşekkür ederim canım 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kolonya ve buz kompresi aşırı iyi gelir eğer geçmezse üzüm sirkeei filan varsa bir bardak suya 2 kaşık üzüm sirkesi koy ve onunla sil canım zararı yok oda iyi gelir 😘
Deneyeceğim çünkü artık kafayı yicem öyle de tatlı kaşınıyor ki kaşımamak imkansız ama kaşıyınca yara oluyor 😟 karnım hele gece nasıl kaşınıyor birde adi sinekler bir yerinden değil kaç yerinden yemişler karnımı 😬 teşekkür ederim canım 🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Deneyeyim inşallah iyi gelir çünkü ciddi her yerim yara ve şişlik oldu gece zaten uyuyamıyorum bide bu yüzden iyice uykusuzluk yaşıyorum 😟 teşekkür ederim canım 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Deneyeceğim çünkü artık kafayı yicem öyle de tatlı kaşınıyor ki kaşımamak imkansız ama kaşıyınca yara oluyor 😟 karnım hele gece nasıl kaşınıyor birde adi sinekler bir yerinden değil kaç yerinden yemişler karnımı 😬 teşekkür ederim canım 🥰
O pislikler kan canavarı kan 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar