Kizlar siz bebeğin 40 mi nasıl çıkardınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan Kizlar siz bebeğin 40 mi nasıl çıkardınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,698 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar siz bebeğin 40 mi nasıl çıkardınız
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervegüll

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Sizde nasıl çıkarıyorlar kizlar bizde 40 kaşık su sayiyorlarmis galiba
Annem 40 küçük taş topladı onları önce yıkadı sonra kaynatti iyice temizledikten sonra bebeğin banyo suyuna attı suya altın da attı çiçek de attı daha sonra abdest alıp bebeği yıkadı 40 tas su döktü su assagi bebeğin boyu yukarı gibi şeyler söyledi dua okudu daha sonra o 40 suyuna biraz daha su ekledi bende 40 tas su dokundum en son bu ne ya ayin mi yapiyoz demiştim 🤣

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Ay ne güzel bizde hastaneden taburcu olur olmaz komşular kuzenler damlar hayırlı olsuna😂
Bizde sadece aile üyeleri gelir hayırlı olsun demeye bu uzak kesim 20 günden sonra gelir ben Ardahan liyim oğlumda kırk gün ne babam ne amcamlar( 6 tane var ) nede erkek kuzenlerim hiç biri gelip girmedi eve birtek erkek olarak kardeşim geldi yanıma ama eşimin abileri kuzenlerinin eşleri geldi hep göçmen eşimde kültür den de görgü dende değişiyor canım

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Bizde sadece aile üyeleri gelir hayırlı olsun demeye bu uzak kesim 20 günden sonra gelir ben Ardahan liyim oğlumda kırk gün ne babam ne amcamlar( 6 tane var ) nede erkek kuzenlerim hiç biri gelip girmedi eve birtek erkek olarak kardeşim geldi yanıma ama eşimin abileri kuzenlerinin eşleri geldi hep göçmen eşimde kültür den de görgü dende değişiyor canım
Bizde de erkek gelmez zaten ilk bir hafta ben mardinliyim babamlarla komsuyuz 20 gün falan oldugunda gitmiştim babamlara hiç 40 günün çıkmasını bekleyemedim vlla ilk gebeligimde bu seferde öyle olacak sanırım annemlerde sürekli yanıma geliyrdu ama bnm onların ewine gitmem bı başka guzel

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Bizde de erkek gelmez zaten ilk bir hafta ben mardinliyim babamlarla komsuyuz 20 gün falan oldugunda gitmiştim babamlara hiç 40 günün çıkmasını bekleyemedim vlla ilk gebeligimde bu seferde öyle olacak sanırım annemlerde sürekli yanıma geliyrdu ama bnm onların ewine gitmem bı başka guzel
Biz yan yana oturuyoruz yan dairemde ablam var onun alt katında annem onun alt katında erkek kardeşim oturuyo benim alt katimda eltim en altta kayınvalide var maa aile hep bir arada yani doğunca hepsi geliyor yine 🤭 birtek babam gelmez

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar