Kızlar sizce bu isimlerden hangisi daha güzel cinsiyeti tam belli degil sadece doktor erkege benzettigi icin simdilik erkek isimlerini arastırdım 🥰😀

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Eeee tarafından oluşturulan Kızlar sizce bu isimlerden hangisi daha güzel cinsiyeti tam belli degil sadece doktor erkege benzettigi icin simdilik erkek isimlerini arastırdım 🥰😀 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,467 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sizce bu isimlerden hangisi daha güzel cinsiyeti tam belli degil sadece doktor erkege benzettigi icin simdilik erkek isimlerini arastırdım 🥰😀
Konbuyu başlatan Eeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe Gökçek 🤰

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
doruk: Zirve, dağların en yüksek noktası
umut: Kişilerin karşılaştıkları olaylar karşısında olumlu sonuçlar çıkabileceğine dair geliştirdiği duygusal inanç
Alpay: Güçlü, cesur
Çağlar: Çağıldayarak akan su, şelale
Hüzeyfe: Peygamberimizin sırdaşı.
Müzahir: Yardım eden, koruyan, kollayan.
Can: Ruh,Dirilik, kuvvet,Gönül,Kişinin kendi özü, varlığı, Sevimli, çok içten, şirin bir kişi şeklindedir.
Bence doruk, çağlar, can 😇

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
H
umut: Kişilerin karşılaştıkları olaylar karşısında olumlu sonuçlar çıkabileceğine dair geliştirdiği duygusal inanç
Can: Ruh,Dirilik, kuvvet,Gönül,Kişinin kendi özü, varlığı, Sevimli, çok içten, şirin bir kişi şeklindedir.
Hüzeyfe ⚘

Gökçe Gökçek 🤰

Kayıtlı Üye
rank
Alpay çok güzel

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar