Kızlar sizce doğru mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dicle özgür tarafından oluşturulan Kızlar sizce doğru mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,620 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sizce doğru mu
Konbuyu başlatan Dicle özgür
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Bi yerde okudum dokuz ay boyunca kime baksan bebek ona benzer diye bende duvar kağıdıma tatlı bebek fotoğrafları koyuyorum sizce doğru mu bu yoksa hurafe mi
İlk gebeligimde sürekli eşime bakıyordum cocugum belinde ki gamzelerine kadar eşimin kopyasi olarak cikti simdide hem oğluma hemde esime bakiyorum sürekli evdeyiz baska kimseyi göremiyorum arada ayna yuzu görmesem kendimi unutucam bende ekran duvar kağıdına bir bebek resmini koydum bakalim kim kazanicak hurafemi esimmi 🤣 oda bana benzicek tabi diye geziyor evin icinde 🤷

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Bi yerde okudum dokuz ay boyunca kime baksan bebek ona benzer diye bende duvar kağıdıma tatlı bebek fotoğrafları koyuyorum sizce doğru mu bu yoksa hurafe mi
Bak cnm benim kız çok sinirli bakıyor ben teşkilat filmini çok izledim ve orda kurtlar vadisinde oynayan memati oynuyor çok sinirli yüzü var kaşlar çatık benim kız tam ona benziyor

Tüm sayfalar yüklendi.