Kızlar sizce nedir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Esmer37 tarafından oluşturulan Kızlar sizce nedir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,309 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Kızlar sizce nedir
Konbuyu başlatan Esmer37
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlemözkn08

Esmer37

Kayıtlı Üye
rank
Bebislerimm gebelık testi yaptım ilk hiç gorunmucek kadar yoktu diyim yani kör oldum gorene kadar dıyım aradan 2!saat fılan gecti pembelesmis kuruma czgisi pembe olurmu ? Okadar test yaptım hic denk gelmedim de sizin basınıza gelen oldumu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Karartma yaptım daha net gorunuyor

Ekli dosyalar

• 31FAB260-9370-4A45-BACA-2C936A04F648.png
    31FAB260-9370-4A45-BACA-2C936A04F648.png
    837 KB · Görüntüleme: 133
Son düzenleme:

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Bebislerimm gebelık testi yaptım ilk hiç gorunmucek kadar yoktu diyim yani kör oldum gorene kadar dıyım aradan 2!saat fılan gecti pembelesmis kuruma czgisi pembe olurmu ? Okadar test yaptım hic denk gelmedim de sizin basınıza gelen oldumu

Kuzum 2 saat fazla cəkması için 5. 10 dakanı geçmemeli isdersen daha net cavab için kan testi ver hakkında hayırlısı İnşaALLAH canım Rabbim gönlüne göre versin 🙏

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank

Bence bir kaç gün sonra bidaha yap daha net çıkar

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bence en net sonuç için kan ver kuzum şimdi testi tekrarla vs derim de hepsi para en azından kan verip tek seferde öğrenirsin

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar