Sorum var K─▒zlar sizden bir ricam var ­čÖĆ­čÖĆ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AysheÔŁú´ŞĆ taraf─▒ndan olu┼čturulan K─▒zlar sizden bir ricam var ­čÖĆ­čÖĆ ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 406 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 23 yorum ve 10 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ K─▒zlar sizden bir ricam var ­čÖĆ­čÖĆ
Konbuyu ba┼člatan AysheÔŁú´ŞĆ
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan AysheÔŁú´ŞĆ

AysheÔŁú´ŞĆ

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
14 ┼×ubat 2022
Benim ablam─▒n k─▒z─▒da ayn─▒ durumda ve ├žok ├╝z├╝l├╝yor birde ├ževreden herkes niye ├žocu─čun olmuyor bask─▒s─▒ var ve art─▒k umudunu kesmi┼č ├žocuktan rabbim kimsenin kuca─č─▒n─▒ bo┼č b─▒rakmas─▒n in┼čallah ­čś×
Zaten millete b├╝y├╝k dert sanki kad─▒n kendisi yapm─▒yor ├žocu─ču yada belkide yapmak istemez milletteki bu niye ├žocuk yapm─▒yorsun derdine anlam veremiyorum o kad─▒nlar─▒n i├žine y├╝kledikleri ac─▒ ne b├╝y├╝k fark─▒nda de─čiller yaa ­čśú­čśú nas─▒l ├╝z├╝c├╝ cidden off in┼čallah t├╝m isteyen kad─▒nlar─▒n yavrusu olur yaa
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Rabbim tez vakitde kuca─č─▒n─▒ doldursun in┼čallah
Amin can─▒m in┼čallah ­čÖĆ­čśö

Bebegim

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
18 Eyl├╝l 2021
Bug├╝n hastanede ad─▒n─▒n Havva oldu─čunu ├Â─črendi─čim bir kad─▒nla tan─▒┼čt─▒m ve bebe─či olmuyormu┼č bu y├╝zden gelmi┼č hastaneye ki bahsederken bile g├Âzlerinden damlalar s├╝z├╝ld├╝ acayip ├╝z├╝ld├╝m yani tarifsiz ├╝z├╝ld├╝m ona. Sonra polikistik over tan─▒s─▒ kondu─čunu s├Âyledi. Burada ya gebeyiz ya yeni do─čum yapan lohusalar yada anneleriz hepimiz dua etsek Rabbim bebe─či olmayan ama bunu ├žok isteyen t├╝m kad─▒nlara evlat nasip eylesin diye olur mu? ├ç├╝nk├╝ kad─▒n odadan ├ž─▒kt─▒ baya a─člaya a─člaya gitti ├žok ├╝z├╝ld├╝m g├Ârseniz hepiniz ├╝z├╝l├╝rd├╝n├╝z eminim ­čśö­čśö­čśú­čśú Rabbim evlad─▒ olmayan ve olmas─▒n─▒ isteyen b├╝t├╝n kad─▒nlara anneli─či nasip eylesin in┼čallah ­čÖĆ­čÖĆ­čÖĆ
Rabbim b├╝t├╝n anne olmak isteyene anneli─či tattirsin kimsenin kuca─č─▒n─▒ bo┼č b─▒rakmas─▒n cok ├╝z├╝ld├╝m suan i├žim cok burkuldu ­čśö­čśĺ

Gamze H├╝meyra

ÔŁĄ´ŞĆH├ťMEYRAMÔŁĄ´ŞĆ
Y├Ânetici
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
25 Mart 2022
Amin can─▒m in┼čallah ­čÖĆ­čą░ olmayan kad─▒n ├žok ├╝z├╝l├╝yor ya o a─člay─▒nca benim i├žim ac─▒d─▒ ­čą║

Amin in┼čallah can─▒m benim Cidden zor kad─▒na i├žim ├žok yand─▒ ├Âyle a─člaya a─člaya gitti ­čą║­čą║

Ayy cidden insan nas─▒l ├╝z├╝l├╝yor yaa ­čśč­čśč Allah'─▒m o ├žocuk do─čurup soka─ča atanlarin yerine b├Âyle isteyen kad─▒nlara verse ke┼čke bebek ­čśú­čśú
Do─črudur kuzum insan etkilenir tabi ya rabbim isteyen herkese nasip etsin in┼čallah

Baharrr

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
9 May─▒s 2022
Zaten millete b├╝y├╝k dert sanki kad─▒n kendisi yapm─▒yor ├žocu─ču yada belkide yapmak istemez milletteki bu niye ├žocuk yapm─▒yorsun derdine anlam veremiyorum o kad─▒nlar─▒n i├žine y├╝kledikleri ac─▒ ne b├╝y├╝k fark─▒nda de─čiller yaa ­čśú­čśú nas─▒l ├╝z├╝c├╝ cidden off in┼čallah t├╝m isteyen kad─▒nlar─▒n yavrusu olur yaa

Amin can─▒m in┼čallah ­čÖĆ­čśö
Amin can─▒m aynen ├Âyle vallahi ­čśú

Kayra'n─▒n Annesi ­čĹ­čĆ╗

­čöą Kayra Ate┼č ­čöą
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
15 Ekim 2021
Amin can─▒m in┼čallah ­čÖĆ­čą░ olmayan kad─▒n ├žok ├╝z├╝l├╝yor ya o a─člay─▒nca benim i├žim ac─▒d─▒ ­čą║

Amin in┼čallah can─▒m benim Cidden zor kad─▒na i├žim ├žok yand─▒ ├Âyle a─člaya a─člaya gitti ­čą║­čą║

Ayy cidden insan nas─▒l ├╝z├╝l├╝yor yaa ­čśč­čśč Allah'─▒m o ├žocuk do─čurup soka─ča atanlarin yerine b├Âyle isteyen kad─▒nlara verse ke┼čke bebek ­čśú­čśú
─░n┼čallah ­čĄ▓­čĆ╗

Halitcan

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
5 Ocak 2022
Bug├╝n hastanede ad─▒n─▒n Havva oldu─čunu ├Â─črendi─čim bir kad─▒nla tan─▒┼čt─▒m ve bebe─či olmuyormu┼č bu y├╝zden gelmi┼č hastaneye ki bahsederken bile g├Âzlerinden damlalar s├╝z├╝ld├╝ acayip ├╝z├╝ld├╝m yani tarifsiz ├╝z├╝ld├╝m ona. Sonra polikistik over tan─▒s─▒ kondu─čunu s├Âyledi. Burada ya gebeyiz ya yeni do─čum yapan lohusalar yada anneleriz hepimiz dua etsek Rabbim bebe─či olmayan ama bunu ├žok isteyen t├╝m kad─▒nlara evlat nasip eylesin diye olur mu? ├ç├╝nk├╝ kad─▒n odadan ├ž─▒kt─▒ baya a─člaya a─člaya gitti ├žok ├╝z├╝ld├╝m g├Ârseniz hepiniz ├╝z├╝l├╝rd├╝n├╝z eminim ­čśö­čśö­čśú­čśú Rabbim evlad─▒ olmayan ve olmas─▒n─▒ isteyen b├╝t├╝n kad─▒nlara anneli─či nasip eylesin in┼čallah ­čÖĆ­čÖĆ­čÖĆ
Amin can─▒m rabbim varis ismin h├╝rmetine evlat isteyen her kad─▒na hay─▒rl─▒ evlatlar nasip etsin in┼čallah

Demetdemet

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
6 A─čustos 2022
Allah─▒m bir umutla evlat hasreti ile yanan b├╝t├╝n annelere anne olmak isteyenlere evlat nasip eylesin hay─▒rl─▒ sekilde­čĄ▓­čĄ▓

Aleyna Ta┼č

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
1 Aral─▒k 2021
Allah b├╝t├╝n anne adaylar─▒n─▒n kuca─č─▒n─▒ doldursun hay─▒rl─▒ evlatlar nasip etsin bu g├╝zel duyguyu herkes tats─▒n in┼čallah ­čÖĆ­čĆ╗­čÖĆ­čĆ╗

AysheÔŁú´ŞĆ

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
14 ┼×ubat 2022
Rabbim b├╝t├╝n anne olmak isteyene anneli─či tattirsin kimsenin kuca─č─▒n─▒ bo┼č b─▒rakmas─▒n cok ├╝z├╝ld├╝m suan i├žim cok burkuldu ­čśö­čśĺ
Amin can─▒m amin in┼čallah ayn─▒ bende i├žim ac─▒d─▒ ├╝z├╝ld├╝m d├╝┼č├╝n├╝nce g├Âzlerim doluyor baya i├žime i┼čledi ­čą║­čą║­čśú

Allah b├╝t├╝n anne adaylar─▒n─▒n kuca─č─▒n─▒ doldursun hay─▒rl─▒ evlatlar nasip etsin bu g├╝zel duyguyu herkes tats─▒n in┼čallah ­čÖĆ­čĆ╗­čÖĆ­čĆ╗
Amin can─▒m in┼čallah ­čÖĆ­čą░ annelik ├žok ayr─▒ bir duygu her kad─▒n─▒n bunu ya┼čamaya hakk─▒ olmal─▒ olur in┼čallah ­čĄ▓

Amin can─▒m in┼čallah ­čÖĆ­čą░ annelik ├žok ayr─▒ bir duygu her kad─▒n─▒n bunu ya┼čamaya hakk─▒ olmal─▒ olur in┼čallah ­čĄ▓
Allah─▒m bir umutla evlat hasreti ile yanan b├╝t├╝n annelere anne olmak isteyenlere evlat nasip eylesin hay─▒rl─▒ sekilde­čĄ▓­čĄ▓
Amin in┼čallah biz gebe halimizle lohusa halimizle dua ediyoruz ya Rabbimden illaki kar┼č─▒l─▒k bulur bu dualar ben inan─▒yorum ­čĄ▓­čĄŚ

Amin in┼čallah biz gebe halimizle lohusa halimizle dua ediyoruz ya Rabbimden illaki kar┼č─▒l─▒k bulur bu dualar ben inan─▒yorum ­čĄ▓­čĄŚ
Amin can─▒m rabbim varis ismin h├╝rmetine evlat isteyen her kad─▒na hay─▒rl─▒ evlatlar nasip etsin in┼čallah
Amin can─▒m in┼čallah cidden o kad─▒n ve onun gibi olan kad─▒nlar─▒n bu duyguyu ya┼čamas─▒n─▒ ├Âyle ├žok isterdim ki ├ž├╝nk├╝ kad─▒n─▒n ├žekti─či ac─▒ g├Âzlerinden okunuyordu baya kendimi k├Ât├╝ hissettim onun yan─▒nda sand─▒m ki o da hamile ├ž├╝nk├╝ oldu─čumuz yer gebe poliklini─čiydi dedim ka├ž haftal─▒k gebesin demez olayd─▒m ­čĄŽ­čĄŽ­čą║­čą║ Dediki ben tedavi i├žin geldim bebe─čim olmuyor dedi off o an dedim ke┼čke hi├ž sormasayd─▒m kad─▒n─▒n yarasina tuz bast─▒m ├žok k├Ât├╝ hissettim kendimi o an

─░pe─čin annesi

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
6 A─čustos 2022
Amin can─▒m amin rabbim herkesin g├Ânl├╝ne g├Âre versin in┼čallah ­čĄ▓

T├╝m sayfalar y├╝klendi.

Son mesajlar