Sorum var Kizlar size 2 şey sorucam? 🙏

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gözbebeğim tarafından oluşturulan Kizlar size 2 şey sorucam? 🙏 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 460 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar size 2 şey sorucam? 🙏
Konbuyu başlatan Gözbebeğim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Gözbebeğim

Kayıtlı Üye
rank
Yarin kandiliniz mübarek olsun 🙏mübarek kadir gecesi ya hepiniz hamilesiniz ablam için dua edin Rabbim ona da bir evlat versin artik doktordan yana şansı yok ne olursunuz bir tane erkek nasip etsin yeter tek duam sizden budur şimdiden size çok teşekkür 🙏🙏🙏

Kızlar gebelikte hiç eşinizden nefret ettiniz mi tartıştık ve hiç olmucak kadar nefret sinir oluyorum bide evin içindekilere olmaya başladım dayanamıyorum hiç kimsem yok hep sadece rabbime siğiniyorum ailem uzak çk özledim gebelikte gitsem sorun olur mu sizce bayramdan sonra düğün var kardeşim 6 saat yoldur sizce ???

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Yarin kandiliniz mübarek olsun 🙏mübarek kadir gecesi ya hepiniz hamilesiniz ablam için dua edin Rabbim ona da bir evlat versin artik doktordan yana şansı yok ne olursunuz bir tane erkek nasip etsin yeter tek duam sizden budur şimdiden size çok teşekkür 🙏🙏🙏

Kızlar gebelikte hiç eşinizden nefret ettiniz mi tartıştık ve hiç olmucak kadar nefret sinir oluyorum bide evin içindekilere olmaya başladım dayanamıyorum hiç kimsem yok hep sadece rabbime siğiniyorum ailem uzak çk özledim gebelikte gitsem sorun olur mu sizce bayramdan sonra düğün var kardeşim 6 saat yoldur sizce ???
Sağol canım benim seninde inşallah ❤️ neden erkek canım peki Merak ettim ona da nasip eder inşallah ❤️ kaç haftalıksin GT canım doktoruna sorup bn 7 aylıkken 15 saat yol geldim şükür sıkıntı olmdi GT havan modun değişsin bir kimi eşiyle yatmıyor bile eşimiz kokuyor vs vs diye ay şükür ben hamilelikte eşimle çok daha iyi anlaşıyorum çok ilgili anlayışlı ama seninki hormon değişiminden de

Gözbebeğim

Kayıtlı Üye
rank
Sağol canım benim seninde inşallah ❤️ neden erkek canım peki Merak ettim ona da nasip eder inşallah ❤️ kaç haftalıksin GT canım doktoruna sorup bn 7 aylıkken 15 saat yol geldim şükür sıkıntı olmdi GT havan modun değişsin bir kimi eşiyle yatmıyor bile eşimiz kokuyor vs vs diye ay şükür ben hamilelikte eşimle çok daha iyi anlaşıyorum çok ilgili anlayışlı ama seninki hormon değişiminden de
Doktora gidip soracam sizden de fikir alayı.dedim 7 haftalık canım erkek çok istiyorlar ondan kızi var ayrı yatmamazlik yapmiyoruz allah şükür ama ona dayanamıyorum da canım. 😕

3 paşa 1 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sana da hayırlı kandiller canım rabbim ablanın gönlüne göre versin inşallah .ben 37 haftalıkken malatyadan İzmir'e geldim canım çok şükür hiç bir sorun yaşamadım . Gebelikte hormonlardan dolayı sinir stres ekstra fazla oluyor sabret geçici bu günler ben hamileyken fazlasıyla bağlandım ona

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Doktora gidip soracam sizden de fikir alayı.dedim 7 haftalık canım erkek çok istiyorlar ondan kızi var ayrı yatmamazlik yapmiyoruz allah şükür ama ona dayanamıyorum da canım. 😕
Aynen canm git sorun olmsz bnce canim benim ❤️ ha iyi bari kizida var Allah bağışlasın ne güzel inşallah birde oğlusu olur

Dilan ❤️

Kayıtlı Üye
rank

Ben ilk aylarda esimi hiç görmek istemiyordum aynı yatağa bile girmek istemiyordum 😅 cnm seninde aynı sekil olmuş gözünde kararmış eşin ama bizamandan sonra geçiyor

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank

Hayırlı kandiller ben 14 haftalıkken 12 saatlik yola gitmiştim sıkıntı olmadı ama yinede doktoruna sor bana doktorum ayaklarını hareket ettir yeter demişti eş konusunda da benim de ilk zamanlar göresim gelmiyordu sarılsın öpsün istemiyordum ama belirli bir süre sonra geçiyor merak etme eşine geçici bir durum olduğunu anlatabilirsin çünkü benim eşim rahatsız olmuştu

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank

Rabbim en kısa zamanda ablanın kucağını doldursun tatlı bir bebekle 🤲🏻

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Rabbim ablanin nu mübareler günde hayirlisi olani nasip etsim kuzum Allahım hayirli kıldıysa rabbim kucağını bir evlatla doldursun insallah 🙏🤲🥰
Es konusunda inan hamilelik döneminde bende görmeye tahammülüm olmuyordu riks durumun yoksa kendi araciniz varsa gidilir kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar