Sorum var Kizlar size bir sorum olucak onemli

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melisaazra1238 tarafından oluşturulan Kizlar size bir sorum olucak onemli başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 853 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar size bir sorum olucak onemli
Konbuyu başlatan Melisaazra1238
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Patimat

Melisaazra1238

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 1 yaşında kızım var ama kaç gündür hasta olmayı bekliyorum olmuyorum iki gün önce kasigimda çok şiddetli bir ağrı oldu sonra geçti dedim belki akşamı hasta olurum olmadım göğüslerim de çok ağrıyor
Sıkınca içinden beyaz sut gibi akinti akıyor acaba gebelik varmidir bilmiyorum karnımda da bazen batmalar oluyor böyle sabah uyanınca yorumlarınızı bekliyorum biraz uzun oldu kusura bakmayın

Şüküfe

Kayıtlı Üye
rank
Bazen adet ağrısı da böyle oluyor 7 gün gecikme hem çok hemde olabilir bi gecikme 🙈 yarın ki test net bilgi verir artık hayırlısı ne ise o olsun csnım

Melisaazra1238

Kayıtlı Üye
rank
Hmm test yaptığında haber ver merak ettim 😊😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Düşünüyomuydun peki cnm
Haber veririm canım aslında düşünmüyordum korunmuyordukda kızım daha küçük birde yaşım 21 erken diyordum olursa da hayırlısı olsun

Bazen adet ağrısı da böyle oluyor 7 gün gecikme hem çok hemde olabilir bi gecikme 🙈 yarın ki test net bilgi verir artık hayırlısı ne ise o olsun csnım
Evet canım adet agrisi da öyle oluyor ama adet agrisi aynı gün içinde oluyor bende akşamı hasta olurum bunda bekledim olmadım bakalım hayırlısı canım

Evet canım adet agrisi da öyle oluyor ama adet agrisi aynı gün içinde oluyor bende akşamı hasta olurum bunda bekledim olmadım bakalım hayırlısı canım

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kizlar 1 yaşında kızım var ama kaç gündür hasta olmayı bekliyorum olmuyorum iki gün önce kasigimda çok şiddetli bir ağrı oldu sonra geçti dedim belki akşamı hasta olurum olmadım göğüslerim de çok ağrıyor
Sıkınca içinden beyaz sut gibi akinti akıyor acaba gebelik varmidir bilmiyorum karnımda da bazen batmalar oluyor böyle sabah uyanınca yorumlarınızı bekliyorum biraz uzun oldu kusura bakmayın
canim
test yap gebeysen cikar

Tüm sayfalar yüklendi.