Kizlar size bişey daniscam

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kasım Anneleri kategorisinde prensesin annesi tarafından oluşturulan Kizlar size bişey daniscam başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 500 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kasım Anneleri
Konu Başlığı Kizlar size bişey daniscam
Konbuyu başlatan prensesin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Canım bu burun tıkanıklığı neden oluyor ve ne zamana kadar sürüyor
Canım bebeğin bulunduğu ortam sıcak ise neminin az ise solunan havada toz sigara dumanı ve parfümler gibi tahriş edici maddelerin var ise nezle-grip gibi viral enfeksiyonlar filan var ise ondan oluyor

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Benim bebeğimde de burun tıkanıklığı oluyor damla damlatiyorum zararlıdır diye korkuyorum da sütüm tazyikli geliyor çünkü emerken cok yutkunuyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende serum fizyolojik damla var canım google de demiş damlatın otuz ila altmış saniye bekleyin kafasını öne eğip burnunu temizleyin öyle yapınca bir şey gelmiyor pek
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende serum fizyolojik damla var canım google de demiş damlatın otuz ila altmış saniye bekleyin kafasını öne eğip burnunu temizleyin öyle yapınca bir şey gelmiyor pek
Burun açmakta anne sütü en güzeli canım ya da eczanede satılan tuzlu su yani serum fizyolojik damlalar çokta masum değil

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar