Kızlar sızlere sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Əfsanətural tarafından oluşturulan Kızlar sızlere sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 319 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sızlere sorum var
Konbuyu başlatan Əfsanətural
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Əfsanətural

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar adet gunden evvel kac gun once gebelık bilnyor.adetıme 4 gun var ama kendım çox halsız urek bulantılarım kusmalar kaskım kıraplar gırıyor belımde agrılar çoxdu.sızce hamıle ola kalmıs olurmuyum

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar adet gunden evvel kac gun once gebelık bilnyor.adetıme 4 gun var ama kendım çox halsız urek bulantılarım kusmalar kaskım kıraplar gırıyor belımde agrılar çoxdu.sızce hamıle ola kalmıs olurmuyum
Cnm ben adetten 4 gün önce evde test alıp yapmıştım iki çizgi çıkmıştı hissetmiştim ama yinede adet zamanını beklemek en dogrusu

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Cnm ben adetime bir gün kala test yaptim. Erken gebelik testinde silik cikti. Kan verdim 40 cikti. Ama cok erken yapmissin bir hafta gecmeliydi dedi doktora gittiğimde

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Halsizlik vs olabilir ama mide bulantısı hemen başlamaz canım en az 5 haftadan sonra başlıyor bulantı kusma şikayetleri

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar