Kızlar sol göğüsüm sağ göğsümden neden büyük

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Aysegulay tarafından oluşturulan Kızlar sol göğüsüm sağ göğsümden neden büyük başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 655 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar sol göğüsüm sağ göğsümden neden büyük
Konbuyu başlatan Aysegulay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bla bla bla

Aysegulay

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bısey soracağım 6 haftalık oldum sabahları uyandığımda ayağa kalktığımda dolgunluk ağırlık ve ağrı hissediyorum geçiyor sonra ama benim anlamadığım benim sol göğüsüm sağ göğsümden neden büyük?

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Genelde herkesin öyledir, kalp sol tarafta olduğu için oradaki kaslar daha büyük olur. Mesela sol kol da sağ koldan daha güçlüdür.

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bısey soracağım 6 haftalık oldum sabahları uyandığımda ayağa kalktığımda dolgunluk ağırlık ve ağrı hissediyorum geçiyor sonra ama benim anlamadığım benim sol göğüsüm sağ göğsümden neden büyük?
Bu çok bariz belli değilde çok hafif bi farksa herkesin öyle canım hiç bi organ birbiriyle aynı milimde değil kaşın bile birbirinden farklıdır ama çok belli oluyorsa estetik problemdir ama süt varken bu şekilde biri büyük biri küçük olursa da süt kanalı tıkanıklığı olma ihtimali olur

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Bende sordum arastrdm kız çocuk qebeliqin de oluyrmus tatlisim. Benim oqlumda öyle deqildi, 2ci qebeliqim we kiza hamileyim Allah nasip ederse 🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar