Sorum var Kızlar son 6 gün sancı yok bnde napacam :)

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 58sivas tarafından oluşturulan Kızlar son 6 gün sancı yok bnde napacam :) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,160 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar son 6 gün sancı yok bnde napacam :)
Konbuyu başlatan 58sivas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 58sivas

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Sorum yukarda kızlar son 6 gün Mayıs 15 tam 40 hafta oluyor günüm geçip doğum yapmadım nasıl yol izleniyor kızlar diğer hamileliklerimde sancimla gittim
Nst den bakarlar sancın var mı açılman varmı diye muayene ederler ilk suni sancı verirler kuzum ona rağmen sancı ve açılma olmaz ise en son çareyi sezeryan yaparlar bolbol hurma ye Meryem suresini oku 😇

Tülay NALÇACI

Kayıtlı Üye
rank
Sorum yukarda kızlar son 6 gün Mayıs 15 tam 40 hafta oluyor günüm geçip doğum yapmadım nasıl yol izleniyor kızlar diğer hamileliklerimde sancimla gittim
Benimde tam öyle oldu kuzum son 6 gün kalmıştı sancı yoktu herşey normaldi 39. Haftanın son günü doktora gittim hiç bir belirti yoktu cumartesi günüydü bide benim kendi doktorum tayini çıkmıştı doktorsuz kalmıştım, pazar gecesi saat 2 de tuvalete diye kalktım sancım başladı sabaha 7ye kadar evde sancı çektim pazartesi 15.25 de doğurdum, her hamileik bir olmuyor yani kuzum benim suyum bile gelmemişti doğuma gittiğimde doktorlar patlattı sabırlı ol merdiven çık in yürüyüş yap ama kendine dikkat et, allahım bir avzda kurtarsın kolay doğum olsun inşallah

58sivas

Kayıtlı Üye
rank
Benimde tam öyle oldu kuzum son 6 gün kalmıştı sancı yoktu herşey normaldi 39. Haftanın son günü doktora gittim hiç bir belirti yoktu cumartesi günüydü bide benim kendi doktorum tayini çıkmıştı doktorsuz kalmıştım, pazar gecesi saat 2 de tuvalete diye kalktım sancım başladı sabaha 7ye kadar evde sancı çektim pazartesi 15.25 de doğurdum, her hamileik bir olmuyor yani kuzum benim suyum bile gelmemişti doğuma gittiğimde doktorlar patlattı sabırlı ol merdiven çık in yürüyüş yap ama kendine dikkat et, allahım bir avzda kurtarsın kolay doğum olsun inşallah
Aminnn inşallah abla bekliyorum bakalım ara ara sancım yokluyor gidiyor geri

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar