Kızlar sonuç çıktı 🙄

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Heyecanlı anne tarafından oluşturulan Kızlar sonuç çıktı 🙄 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,060 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Kızlar sonuç çıktı 🙄
Konbuyu başlatan Heyecanlı anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyecanlı anne

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Ohhh şükürler olsun canım benim gözün aydın çok sevindim demekki ben gbi grip oldun❤❤❤😇
Çok sağol kuzum hiç sorma çok tedirgindim ama elhamdülillah değilmiş❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok şükür canım 😍😍
Valla sorma kuzum şükür ki şükür dedim bi de son ay korona olursam yandım ha yandım 😂

Çok şükür canım 😍😍
Valla sorma kuzum şükür ki şükür dedim bi de son ay korona olursam yandım ha yandım 😂
Gözün aydın olsun canım geçmiş olsun
Sağol canım benim Allah razı olsun

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Çok güzel elhamdülillah çok şükür kuzum
Sağol annemmm valla bi korku bi korku ama şimdi de bebekde haraket yok o tedirgin ediyor beni🥺

İnsan artık herşeyden korkar oldu valla bende grip gibiyim diyorum ya virüs felan sa
Canım ihmal etms valla git bi test ver için rahatlar bak ben 15 gündür çektim doktor en sonunda dedi test yapalım garanti olsun. Sende git kuzum bi Allah esirgesin ❤️

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Sağol annemmm valla bi korku bi korku ama şimdi de bebekde haraket yok o tedirgin ediyor beni🥺

Canım ihmal etms valla git bi test ver için rahatlar bak ben 15 gündür çektim doktor en sonunda dedi test yapalım garanti olsun. Sende git kuzum bi Allah esirgesin ❤️
Oynar cnm benimki bazen 2 gün hareket etmiyor doktor diyor o hareket ediyor sen hissetmiyorsun bak nasıl hareketli dşyor

Tüm sayfalar yüklendi.