Kızlar sonuçlar çıktı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyecanlı anne tarafından oluşturulan Kızlar sonuçlar çıktı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 958 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sonuçlar çıktı
Konbuyu başlatan Heyecanlı anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Aynen kuzum eğer böyle devam ederse erken de alırım dedi ciğer geliştirici iğne yapacakmış öyle olursa valla bebeğim Allah büyüktür ne diyim benim şansım mı nedir anlamadım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Seninde mi böyle
Üzülme bak biliyorsun stres üzüntü en önemli şey igne yaptır ciğer geliştirici İnşAllah gerek kalmaz erken alırsada sezeryana hiç korkma

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar şeker yüksek. Kan çok düşük 2 ilaca çıktı, idrarda kan var böbrek taşı olabilir demiş eşime şimdilik bebeğin haraketlerini izleyin açlık tokluk şeker takibi yaptırın demiş başka bişey dememiş ben anlamıyorum bunlar nasıl dr bi takip yok bi yatış yok belki benim bebeğimde bi sorun olacak ben 85 km yolu nasıl gidecem ha diyince çok moralim bozuk😥😥😥
İyi düşünün iyi olsun karamsar olmak herzman kötüyü caqrmaktr yer qök dua üzerine rabbim korktuqn kapıya uqratmasn insaAllah. 🤲🤍🌸

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar biraz önce baya kuvvetli bi tekme yedim 🤲🤲🤲❤️❤️❤️ çok şükür inşallah düzelecek böyle böyle yarın nst ye girecem doktor demiş 2 3 günde bi girsin bakalım hayırlısı hepinizden Allah razı olsun valla dualarınızı eksik etmediniz 😘😘😘😘

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar