Kizlar sorum olucak 🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nupel karayel tarafından oluşturulan Kizlar sorum olucak 🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,710 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar sorum olucak 🤔
Konbuyu başlatan Nupel karayel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nupel karayel

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar şimdi ben yeni doğum yaptım eşim süt parasını aldı 230tl doğum parası için başvuru mu yapmam gerekiyor ben bilmiyorumda bide ben tekmi alocam yoksa esimdemo alıyor bana bı söyleyin kizlar bilen varsa😊😊

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar şimdi ben yeni doğum yaptım eşim süt parasını aldı 230tl doğum parası için başvuru mu yapmam gerekiyor ben bilmiyorumda bide ben tekmi alocam yoksa esimdemo alıyor bana bı söyleyin kizlar bilen varsa😊😊
Bak eşin ayrı alıyor sen ayrı alıyorsun dogum kagıdını nüfüs müdürlüğüne götürüyorsun 15 gün sonra, ptt den elden alıyorsun

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Fark etmez senin olman lazim cnm çünkü senin kimliğin lazım ama sadece sana verilen para eşine verilmez sen imza Atacan çok kolay
Hem kadın hem erkek ayrı ayrı mı alıyormuş bin hiç bilmiyorum ilk çoçuk olduğu için acemiyiz bu konuda tam anlamadım Ben tek bi kişiye veriliyor diye sanıyordum

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Fark etmez senin olman lazim cnm çünkü senin kimliğin lazım ama sadece sana verilen para eşine verilmez sen imza Atacan çok kolay
Çok saol cnm benim ilk doğum parası nekadr veriyorlar qcaba
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hem kadın hem erkek ayrı ayrı mı alıyormuş bin hiç bilmiyorum ilk çoçuk olduğu için acemiyiz bu konuda tam anlamadım Ben tek bi kişiye veriliyor diye sanıyordum
Aynen benimde ilk doğum olduğu için bende bilmiyordum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar