Kızlar sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Murat. Cennet. Dowut. tarafından oluşturulan Kızlar sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,074 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sorum var
Konbuyu başlatan Murat. Cennet. Dowut.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ciçiş örgüler

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
3 aylık bebegım var emzıryorum 6.5 kılo. Bıraz kılo aldırmak ıcın mama vermek ıstıyorum. Mama versem memenı bırakırmı acaba
Maşallah 🧿 kilosu çok güzel sütün de baya iyi demek ki 🧿 burdaki çoğu anne sütünün olmadığı ya da az olduğundan yakınıyor. Yani mamaya ne gerek var. Anne sütünün yerini asla tutmaz ki

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğin kilosunu neden az bulduğunu anlamadım gayet iyi çocuğuna en büyük kötülüğü edersin bir defa mama verirsen ona alışıp seni rededer anne sütünden yoksun bırakma sonra çok pişman olursun ayrıca Bebek sağlıklıysa löp löp etli olmasına ne gerek var sakın öyle bir hata yapma derim 🙏🏻

Murat. Cennet. Dowut.

Kayıtlı Üye
rank
Tesekur ederım tatlı anıslar rahatladım saglıklı cok sukur buyuk oglumı 8 aya kadar sadece anne sutun verdım kızımda 7 aya kadar anne sutun verdım komsularım zayıf cocugın mama ver dedı kafam karıstı cok tesekur ederım😍😍😍😘😘😘

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
3 aylık bebegım var emzıryorum 6.5 kılo. Bıraz kılo aldırmak ıcın mama vermek ıstıyorum. Mama versem memenı bırakırmı acaba
Benim ki 2 aylık 4 kilo daha kaç tane mama verdiysem gaz kabızlık çocuk daha beter oldu lütfen doktor tavsiye etmiyorsa iki gram alacak diye bebeğe bunu yapmayın ki kilosu gayet iyi

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben anlamıyorum bebeğinin kilosu gayet iyi kilolu olması için neden bukadar çaba kilolu bebekler daha sağlıklı değil sağlıklı olsalardį herkez obez olana kadar yerdi.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar