Sorum var kizlar sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nesibe tarafından oluşturulan kizlar sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,033 kez görüntülenmiş, 57 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı kizlar sorum var
Konbuyu başlatan Nesibe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan missmadame

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
salam kizlar. Ben Azerbaycanan yaziyorum size. Nasilsiniz? Bir sorum var. Ben şu an 36 hafta 1 gunluk hamileyim. Oglum olucak in şa Allah. Amma agrilarim var. 36 ya 37 haftada bebek dogulsa erken deyilmi? Kimse 36 haftada dogum yaptimi? Bebeyim şu an 2 kilo 800
Merhaba kuzum artık son haftalara girmişsin ağrıların olması gayet normal dinlendiğinde ağrıların geçiyor mu Onu takip et pozisyon değiştirdiğinde ağrıların hafifliyor mu bunlara dikkat et Eğer geçmiyorsa doktora gitmeni tavsiye ederim 36 37 38 Bu haftalarda bebeğin doğmasına hiçbir problem olmayabiliyor bebeğinin kilosu da gayet iyi 35 ve alti doğan bebeklerde sıkıntı olabiliyor gelişmeyen o anda gelişen birçok organlara olabiliyor ciğerde de en önemlisi Ama senin bebeğin de şu an da olsa ilk önce tabi Rabbim🙏 bir sıkıntı olacağını sanmıyorum canım sağ salim kucağına almayı nasip etsin Rabbim🙏🤲💞

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
salam kizlar. Ben Azerbaycanan yaziyorum size. Nasilsiniz? Bir sorum var. Ben şu an 36 hafta 1 gunluk hamileyim. Oglum olucak in şa Allah. Amma agrilarim var. 36 ya 37 haftada bebek dogulsa erken deyilmi? Kimse 36 haftada dogum yaptimi? Bebeyim şu an 2 kilo 800
Bir sıkıntı olmaz canim insaALLAH sezaryan da bile 36 yada 37 haftalarda bebek alınıyor demek gelişimi tamamlanıyor kk alınıyor

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba kuzum artık son haftalara girmişsin ağrıların olması gayet normal dinlendiğinde ağrıların geçiyor mu Onu takip et pozisyon değiştirdiğinde ağrıların hafifliyor mu bunlara dikkat et Eğer geçmiyorsa doktora gitmeni tavsiye ederim 36 37 38 Bu haftalarda bebeğin doğmasına hiçbir problem olmayabiliyor bebeğinin kilosu da gayet iyi 35 ve alti doğan bebeklerde sıkıntı olabiliyor gelişmeyen o anda gelişen birçok organlara olabiliyor ciğerde de en önemlisi Ama senin bebeğin de şu an da olsa ilk önce tabi Rabbim🙏 bir sıkıntı olacağını sanmıyorum canım sağ salim kucağına almayı nasip etsin Rabbim🙏🤲💞
Katılıyorum ♥️

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kızım 36 haftalık doğdu kuzum bir gece yatıp çıktık hiç bir sorun olmadı kuzum korkma kuzum hayırlısı neyse vakti saati neyse gelicek sağlıkla kucağına annesi ❤️

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar