Kızlar sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysu çelik tarafından oluşturulan Kızlar sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,311 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sorum var
Konbuyu başlatan Aysu çelik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Züleyha

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
(Amniyosentez) inşallah doğru yazmışımdir . 16+0 Haftamdayim özele gidiyorum 17 hafta da gitmeyi düşünüyorum doktora ben mi diycem bu testi yaptırmak istiyorum diye yoksa doktor mu diyecek

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
(Amniyosentez) inşallah doğru yazmışımdir . 16+0 Haftamdayim özele gidiyorum 17 hafta da gitmeyi düşünüyorum doktora ben mi diycem bu testi yaptırmak istiyorum diye yoksa doktor mu diyecek
Canım risk mi var neden öyle bişey istiyorsun bebekte bi sorun sıkıntı olduğunda öneriyor drlar o testi öylesine yapılmaz ama çok riskli onu yaptırmakta

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
Canım risk mi var neden öyle bişey istiyorsun bebekte bi sorun sıkıntı olduğunda öneriyor drlar o testi öylesine yapılmaz ama çok riskli onu yaptırmakta
Yok canım çok şükür doktor henüz bişey demedi bı sorun var veya yok diye sadece nette dinliyordum haftalık gebelik te neller oluyor diye doktorun biri dedi böyle test var diye . Yararlı mı zararlı mı bilmiyorum

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım çok şükür doktor henüz bişey demedi bı sorun var veya yok diye sadece nette dinliyordum haftalık gebelik te neller oluyor diye doktorun biri dedi böyle test var diye . Yararlı mı zararlı mı bilmiyorum
Anladım canım riskli gebeliklerde öneriyor onu drlar o durumda bile çoğu anne o riski göze alıp yaptırmıyor ama

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım çok şükür doktor henüz bişey demedi bı sorun var veya yok diye sadece nette dinliyordum haftalık gebelik te neller oluyor diye doktorun biri dedi böyle test var diye . Yararlı mı zararlı mı bilmi
Anladım canım riskli gebeliklerde öneriyor onu drlar o durumda bile çoğu anne o riski göze alıp yaptırmıyor ama
Neden riskliymis peki

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım çok şükür doktor henüz bişey demedi bı sorun var veya yok diye sadece nette dinliyordum haftalık gebelik te neller oluyor diye doktorun biri dedi böyle test var diye . Yararlı mı zararlı mı bilmi

Neden riskliymis peki
Canım çok riski var iğne bebeğe denk gelebilir, bebek enfeksiyon kapabilir, kesede hasar kalabilir suyun sızar bunun gibi dahası

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Canım amniyon sıvısı aldırmak zorunda değilsin illaki. İkili üçlü taramalarin yapılsın o sırada doktoruna söylersin genetik test de yaptırmak istiyorum diye bununla ilgilenen genetik klinikleri var kan veriyorsun sadece onlar yurt dışına gönderip genetik rahatsızlık var mı diye bakıyorlar tatama testlerinde sıkıntı çıksaydı bende yaptiracaktim hiç bir bebeğe zararı yok.bu testin amniyon sıvısı aldırmak eskide kaldı artık en son durumda bunu yaptirmalisin. Sağlıkla gelsin bebişin inşallah 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar