Kizlar sorum var🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nupel karayel tarafından oluşturulan Kizlar sorum var🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,490 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar sorum var🤔
Konbuyu başlatan Nupel karayel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nupel karayel

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bugün 18gudur doğum yaptım normal doğum bu dikişler nezmn ilesiyor oturamiyorum hala resmen 3kutu pasuman kullandım dün kaynanam misafirlige gittimisti kaynanam demiş hala dikişleri ilesmemis kadın demiş Arap sabunuyla yikasin sürekli hatta gidip almış dün akşamdan beri onu yapıyorum ne yapicam ben ya dikişler doğumda da zormuş

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bugün 18gudur doğum yaptım normal doğum bu dikişler nezmn ilesiyor oturamiyorum hala resmen 3kutu pasuman kullandım dün kaynanam misafirlige gittimisti kaynanam demiş hala dikişleri ilesmemis kadın demiş Arap sabunuyla yikasin sürekli hatta gidip almış dün akşamdan beri onu yapıyorum ne yapicam ben ya dikişler doğumda da zormuş
Cnm sen neye göre milletin aklıyla Arap sabunu ile yıkıyorsun o temizlik için kullanılan bi madde nasıl güvenip de dikişlerine uygularsın hadi kaynanan yaş gelmiş geçmiş sen nasıl öyle bişey yaparsın doktora git enfeksiyon kaparsan Allah korusun o kaynanan bu mantıkla çocuğa mı bakacak

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Cnm sen neye göre milletin aklıyla Arap sabunu ile yıkıyorsun o temizlik için kullanılan bi madde nasıl güvenip de dikişlerine uygularsın hadi kaynanan yaş gelmiş geçmiş sen nasıl öyle bişey yaparsın doktora git enfeksiyon kaparsan Allah korusun o kaynanan bu mantıkla çocuğa mı bakacak
Ya bende anlamadım gitti pasuman yapıyorum aynı nasıl gecicek ya ne kadar suruyor

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Sabun vajinanın ph dengesini bozar ve enfeksiyon geldiği zamanda daha riskli olursun kendini koruyamaz o yüzden doktora ilaç yazdırman yada batigon sürmen daha iyi olur

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Git doktora krem yazar bilmediğin şeyleri kullanma enfeksiyon kaparsa cok kötü olu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben öle yapicam yarın gidicem insalah

Sabun vajinanın ph dengesini bozar ve enfeksiyon geldiği zamanda daha riskli olursun kendini koruyamaz o yüzden doktora ilaç yazdırman yada batigon sürmen daha iyi olur
Batigon resmen 3kutu kullandım anlamadım faydasını gördüm mü gormedimmi anlamadım gerçekten

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank

Batigon resmen 3kutu kullandım anlamadım faydasını gördüm mü gormedimmi anlamadım gerçekten
En azından enfeksiyon kapmamasını önlemiştir

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Çok riskli birşey yaptığın Arap sabunu nedir canım kimyasal Allah korusun şuan en hassas dönemin kaş yapim derken göz çıkarcan sakın doktordan başka kimseyi dinleme

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım geçmiş olsun drun verdiği şeylerden başka hiçbir şey kullanma dikiş sonuçta bi anda iyileşmez anca anca toparlarsın kötüysen dra görün ama onun bunun lafıyla birşey kullanma

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar