Sorum var Kizlar tekrardan hastaneye gitim doktora gorundum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 Erkek Annesi👼🏼🧿 tarafından oluşturulan Kizlar tekrardan hastaneye gitim doktora gorundum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 704 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar tekrardan hastaneye gitim doktora gorundum
Konbuyu başlatan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
Doktor dedi bebeğin sağlığı iyi birşey yok varisten bahsettim dedi doğuma yakın muayene edecem seni Altan şimdi baksam bile doğuma kadar çoğalır şuan erkn birşey demem ama dedi elimizden geleni normal doğum yapacan kötü birşey olmaz dedi ama yinede kontrole gel dedi ama bebeğim tersmis doktor dedi doğuma kadar duzelmese sezeryan olacakmisim

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Doktor dedi bebeğin sağlığı iyi birşey yok varisten bahsettim dedi doğuma yakın muayene edecem seni Altan şimdi baksam bile doğuma kadar çoğalır şuan erkn birşey demem ama dedi elimizden geleni normal doğum yapacan kötü birşey olmaz dedi ama yinede kontrole gel dedi ama bebeğim tersmis doktor dedi doğuma kadar duzelmese sezeryan olacakmisim
Canım doğuma kadar döner canini skma son dakka dahi dönüyorlar

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Korkulacak birşey yok yani canım. Endişe etme artık kaç haftalıksın bilmiyorum ama doğum anında dönen bebekler bile var

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar