Kızlar telefon işinden anlayan var mı cnm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sıcak Fırsatlar kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Kızlar telefon işinden anlayan var mı cnm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,647 kez görüntülenmiş, 113 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sıcak Fırsatlar
Konu Başlığı Kızlar telefon işinden anlayan var mı cnm
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar telfon alması için eşim söz vermsti bana şimdi bakıyorum da telefon arayasindan ben ondan iPhone istemiştim iPhone orjinal türk malı olarak çok pahalı birtane yurt dışı malı olarak bulmuş iyi bir fiyata sizce anlayan arkadaşlar yardımcı olur mu yurt dışı iPhone kabul ediyim mi sorun olur mu sizce

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar telfon alması için eşim söz vermsti bana şimdi bakıyorum da telefon arayasindan ben ondan iPhone istemiştim iPhone orjinal türk malı olarak çok pahalı birtane yurt dışı malı olarak bulmuş iyi bir fiyata sizce anlayan arkadaşlar yardımcı olur mu yurt dışı iPhone kabul ediyim mi sorun olur mu sizce
Yeni telefonun şimdiden hayirli olsun malesef anlamıyorum 🙈🙂

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Canim bende kac gundur bakiyorim bugun almak kararina geldim.insallah bugun sifafis verecem canim ala.bilirsin bende yurd dişindan sifars veriyorium arkafdasimda ordan almis yorumlara bakiyorum.kotu biseyde yazan yok al isdersen canim amma ben yenisini sifafis edecem yani sen uygun fiyata nasil buldun?.2 ci elmi?

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Yeni telefonun şimdiden hayirli olsun malesef anlamıyorum 🙈🙂
Bende şimdi yurt dışı diye korkuyorum kuzum anlamıyorum hiç ki 😀 doğumda alicam dedi çocuk 11 aylık oldu almadı geçen araba satınca alicam dedi almadı simdi bir telefon geldi ordan duydum iPhone arıyormuş ama normali çok pahalı yurt dışı diye dur yengene soriyim diyordu henüz sormadı tabi bana 😀😀

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Canim bende kac gundur bakiyorim bugun almak kararina geldim.insallah bugun sifafis verecem canim ala.bilirsin bende yurd dişindan sifars veriyorium arkafdasimda ordan almis yorumlara bakiyorum.kotu biseyde yazan yok al isdersen canim amma ben yenisini sifafis edecem yani sen uygun fiyata nasil buldun?.2 ci elmi?
Güle güle kullan askim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yani eşimin ve benim telefonun da yurt dışı xiomi bir sıkıntı yoj canım istersen alabilirsin..

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
V
Valla kuzum ikinci el mi bilmiyorum 12 pro max diyordu telefona yurt dışı fiyat bilmiyorum ama uygun dedi adam şimdi dışarı çıktı gelsin sorucam fiyatinida yurt dışı malı diye biraz tedirginim kuzum

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar