Kizlar test sonucuyla buldum kafayi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Haticegulasik01 tarafından oluşturulan Kizlar test sonucuyla buldum kafayi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,295 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar test sonucuyla buldum kafayi
Konbuyu başlatan Haticegulasik01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Ben test yaptırdım ikili ama sonucunu alamadm TLF ogrendm düşük riskli dedi e nabizdan bakıyorum hicbirsey anlayamadm cildircam
Yaprirmasaydin kaski benim doktorum onermedi hic birni yaptirmadim bosuna kendini strese sokma eskiden boyle testmi vardi rabbim hayirlsini versin dua et sadici bu testler illa birinde riskli gozukyor yaotirma dedi bende yaotirmadim hic birni

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ben test yaptırdım ikili ama sonucunu alamadm TLF ogrendm düşük riskli dedi e nabizdan bakıyorum hicbirsey anlayamadm cildircam
Canım düşük riskli olmasını hiç takma kafana emin ol bişey yoktur yanılma payı çok yüksek oluyor onların. Çıktısını alır druna gösterirsin e nabızdan görebileceğini sanmıyorum içini ferah tut ama bişey olsa ultrason ölçümü yapılırken ense kalınlığı yada burun kemiğinde bi sorun olsa görürdü Dr bişey demediyse sorun yok demekki kan sonuçları önemli değil takılma hiç

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Canım düşük riskli olmasını hiç takma kafana emin ol bişey yoktur yanılma payı çok yüksek oluyor onların. Çıktısını alır druna gösterirsin e nabızdan görebileceğini sanmıyorum içini ferah tut ama bişey olsa ultrason ölçümü yapılırken ense kalınlığı yada burun kemiğinde bi sorun olsa görürdü Dr bişey demediyse sorun yok demekki kan sonuçları önemli değil takılma hiç
Ultrasyon görüntüsünde herşey çok iyi dedi inşallah rabbim herkesin bebeğini sağlıklı bir şekilde almayı nasip etsin
İyi demişti doktor

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ultrasyon görüntüsünde herşey çok iyi dedi inşallah rabbim herkesin bebeğini sağlıklı bir şekilde almayı nasip etsin

İyi demişti doktor
O zaman kan sonuçlarına takılma hiç canım hiçbir anlamı ve önemi yok onun inan. Önemli olan ultrason ölçümü oda iyi çıkmış çok şükür içini ferah tut sen. Amin canım benim hepimiz sağlıkla alırız kucağımıza inşallah 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar