Kızlar Tüp Bebek İçin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Kızlar Tüp Bebek İçin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 668 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Kızlar Tüp Bebek İçin
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Helin in annesi

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhabalar ben kendim 38 haftalık hamileyim yani bu postu kuzenim için açmak istiyorum istedim kendisi 9 yıla aşkın evli ve çocuğu olmuyor aslında hamile kaldı bikaç kez ama hep anne karnında öldüler sağlıksız oldu yani şimdi de İstanbul çam ve sakura şehir hastanesinde tedavi görüyor muzaffer beye fakat Kendisi 1 senede oyalıyor tedaviyi sizin özellikle devlette veya özelde çok uçuk fiyatlar olmayan tanıdığınız bir doktor var mı muhakkak denk gelen olur diye paylaşmak istedim maddi açıdan yeterli olmadığından çok uçuk fiyatlarla karşı karşıya kaldı yardımcı olursanız çok mutlu olurum 😊❤️

Merveew

Kayıtlı Üye
rank
İnstagramda @docdrmfk isimli doktoru mutlaka takip etsin inşaAllah güzel sonuclar alırsınız

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhabalar ben kendim 38 haftalık hamileyim yani bu postu kuzenim için açmak istiyorum istedim kendisi 9 yıla aşkın evli ve çocuğu olmuyor aslında hamile kaldı bikaç kez ama hep anne karnında öldüler sağlıksız oldu yani şimdi de İstanbul çam ve sakura şehir hastanesinde tedavi görüyor muzaffer beye fakat Kendisi 1 senede oyalıyor tedaviyi sizin özellikle devlette veya özelde çok uçuk fiyatlar olmayan tanıdığınız bir doktor var mı muhakkak denk gelen olur diye paylaşmak istedim maddi açıdan yeterli olmadığından çok uçuk fiyatlarla karşı karşıya kaldı yardımcı olursanız çok mutlu olurum 😊❤️
Inşallah doğal yollarla hamile kalır canım 🙏💕

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar