Kızlar Tuzla Devlette doğum yapan var mı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Hamişimm tarafından oluşturulan Kızlar Tuzla Devlette doğum yapan var mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 773 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Kızlar Tuzla Devlette doğum yapan var mı?
Konbuyu başlatan Hamişimm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hamişimm

Hamişimm

Kayıtlı Üye
rank
İyi geceler kızlar.
Tuzla Devlette doğum yapıcam gibi duruyo yarım tam 39 oluyorum ne dicek doktor felan bayaa gerginim. Çokta bi bilgim yok. Daha önce orada doğum yapanlarınız varsa ve beni bilgilendirirse sevinirim 🙏🏻

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
İyi geceler kızlar.
Tuzla Devlette doğum yapıcam gibi duruyo yarım tam 39 oluyorum ne dicek doktor felan bayaa gerginim. Çokta bi bilgim yok. Daha önce orada doğum yapanlarınız varsa ve beni bilgilendirirse sevinirim 🙏🏻
Sağlıklica bebeğini kucağına alırsın inşallah canım 🤲 hayırlı güzel haberlerini bekliyoruz inşallah 🤲♥️

Hamişimm

Kayıtlı Üye
rank
Sağlıklica bebeğini kucağına alırsın inşallah canım 🤲 hayırlı güzel haberlerini bekliyoruz inşallah 🤲♥️
Amin inşAllah Allah razı olsun 🤲🏻😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağlıkla sıhatle hayırlısıyla rabbim evladını kucağına almayı nasip etsin insallah🤲🤲🤲
Aminn inşAllahh Allah razı olsun 🤲🏻😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağlıkla sıhatle hayırlısıyla rabbim evladını kucağına almayı nasip etsin insallah🤲🤲🤲
Aminn inşAllahh Allah razı olsun 🤲🏻😍

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
İyi geceler kızlar.
Hayırlısı ile sağlıkla gelsin inşallah kuzum 🥰
Hayırlı haberlerle

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar