Kizlar uyumayan bakabilirmi­čśę

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Patimat taraf─▒ndan olu┼čturulan Kizlar uyumayan bakabilirmi­čśę ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 488 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 22 yorum ve 4 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ Kizlar uyumayan bakabilirmi­čśę
Konbuyu ba┼člatan Patimat
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Didem ikra

Patimat

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
19 May─▒s 2022
Kizlar bugun bebegime ne oldu bilmiyorun 3 gun once 1 ay─▒ tamam oldu . Sanki huyu deyisdi birden hepp ├Âglen sabah uyurdu geceleri uyumazdi amma simdi ne sabah uyuyor ne gece. Bugun saat ├Âglen sabah 3den beri uyumadi. Gazida yok alti temiz neden uyumuyor bilmiyorum bu saat oldu hic uyumadi uykuya daliyor 1 daka sonra hemen uyaniyor neden acaba?

Yi─čit Efe'm

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
22 Ocak 2023
Kizlar bugun bebegime ne oldu bilmiyorun 3 gun once 1 ay─▒ tamam oldu . Sanki huyu deyisdi birden hepp ├Âglen sabah uyurdu geceleri uyumazdi amma simdi ne sabah uyuyor ne gece. Bugun saat ├Âglen sabah 3den beri uyumadi. Gazida yok alti temiz neden uyumuyor bilmiyorum bu saat oldu hic uyumadi uykuya daliyor 1 daka sonra hemen uyaniyor neden acaba?
Can─▒m bu ├žok normal 1 ayl─▒k de─čil mi bebe─čin. Her ay her ay uyku d├╝zenini de─či┼čtirecek ta ki uykusu d├╝zene girdi─či vakit yani 4.aya kadar uykusu oturmaz. Bende ayn─▒s─▒n─▒ 1 ayl─▒k bebe─čimde ya┼čad─▒m uyutuyordum be┼či─če koydu─čum gibi uyan─▒rd─▒ ├žok normal b├Âyle yapmas─▒ zamanla yerine oturacak merak etme

Patimat

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
19 May─▒s 2022
Can─▒m bu ├žok normal 1 ayl─▒k de─čil mi bebe─čin. Her ay her ay uyku d├╝zenini de─či┼čtirecek ta ki uykusu d├╝zene girdi─či vakit yani 4.aya kadar uykusu oturmaz. Bende ayn─▒s─▒n─▒ 1 ayl─▒k bebe─čimde ya┼čad─▒m uyutuyordum be┼či─če koydu─čum gibi uyan─▒rd─▒ ├žok normal b├Âyle yapmas─▒ zamanla yerine oturacak merak etme
K├╝c├╝cuk daha 2 ayina yeni girdi. Oglenden beri uyumadi ka├ž saat oldu sendede b├Âylemiydi canm?
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Ve s├╝rekli emmek istiyor boyle oldumu sende?

k─▒z─▒m─▒n annesiyim

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
22 Ocak 2023
Patimat kirkini bekle o zaman d├╝zene girer biraz

Yi─čit Efe'm

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
22 Ocak 2023
K├╝c├╝cuk daha 2 ayina yeni girdi. Oglenden beri uyumadi ka├ž saat oldu sendede b├Âylemiydi canm?

Birebir ayn─▒s─▒n─▒ ya┼čad─▒m hatta bebegimi g├Ârmeye gelen insanlar bu bebek neden hi├ž uyumuyor niye hep huysuz ├Âzellikle kaynanam bizim zaman─▒m─▒zdaki bebekler gece g├╝nd├╝z uyurdu biz zorla gider uyand─▒r─▒rd─▒k derdi yani bildi─čin psikolojimi bozmu┼čtu hatta e┼čimi arar ├žocu─ču hastaneye mi gotursek hi├ž uyumuyor dedi─čim g├╝nleri ├žok iyi hat─▒rl─▒yorum evet s├╝rekli emmek istiyordu ve ├žok uzun emiyordu ve s├╝rekli memede uyuyakal─▒yordu bunu hi├ž bozma sallamaya al─▒┼čt─▒rma b─▒rak e─čer memende uyuyorsa devam ettir sonra b├╝y├╝d├╝─č├╝ vakit ba┼č edemezsin ┼č├Âyle 3 ayl─▒k olsun rahata girersen merak etme korkutma kendini ama tabiki de gaz─▒n─▒ ├ž─▒karmay─▒ alt─▒n─▒ de─či┼čtirmeyi unutma ├Âyle yat─▒r geceleri ve sesini ├ž─▒karma lamba kapal─▒ olsun gece g├╝nd├╝z olay─▒n─▒n fark─▒na vars─▒n bunlar─▒ hergun tekrarla amma uzun yazd─▒m kusura bakma can─▒m benim

Hifagul

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
23 Aral─▒k 2022
Can─▒m Allah yard─▒mc─▒n olsun k├╝├ž├╝k daha belki 40 k─▒rk─▒ ├ž─▒kt─▒ktan sonra d├╝zene girer girmesede 4 5 aya kadar ancak uykusu d├╝zelir

Patimat

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
19 May─▒s 2022
Birebir ayn─▒s─▒n─▒ ya┼čad─▒m hatta bebegimi g├Ârmeye gelen insanlar bu bebek neden hi├ž uyumuyor niye hep huysuz ├Âzellikle kaynanam bizim zaman─▒m─▒zdaki bebekler gece g├╝nd├╝z uyurdu biz zorla gider uyand─▒r─▒rd─▒k derdi yani bildi─čin psikolojimi bozmu┼čtu hatta e┼čimi arar ├žocu─ču hastaneye mi gotursek hi├ž uyumuyor dedi─čim g├╝nleri ├žok iyi hat─▒rl─▒yorum evet s├╝rekli emmek istiyordu ve ├žok uzun emiyordu ve s├╝rekli memede uyuyakal─▒yordu bunu hi├ž bozma sallamaya al─▒┼čt─▒rma b─▒rak e─čer memende uyuyorsa devam ettir sonra b├╝y├╝d├╝─č├╝ vakit ba┼č edemezsin ┼č├Âyle 3 ayl─▒k olsun rahata girersen merak etme korkutma kendini ama tabiki de gaz─▒n─▒ ├ž─▒karmay─▒ alt─▒n─▒ de─či┼čtirmeyi unutma ├Âyle yat─▒r geceleri ve sesini ├ž─▒karma lamba kapal─▒ olsun gece g├╝nd├╝z olay─▒n─▒n fark─▒na vars─▒n bunlar─▒ hergun tekrarla amma uzun yazd─▒m kusura bakma can─▒m benim
Cookk amma cokk tesekurler canim ├Âyle bi i├žimi ferahlatinki aynisini simdi ben yasiyorum­čśüevet surekli beni istiyo bebegim surekli emmek istiyor bunu g├Âruncr bende strest yapiyorum neden eme istiyor diye. Doymuyormu diye kendimi yiyorum resmenn

InsaAllah
Can─▒m Allah yard─▒mc─▒n olsun k├╝├ž├╝k daha belki 40 k─▒rk─▒ ├ž─▒kt─▒ktan sonra d├╝zene girer girmesede 4 5 aya kadar ancak uykusu d├╝zelir
Canim

Gamze H├╝meyra

ÔŁĄ´ŞĆH├ťMEYRAMÔŁĄ´ŞĆ
Y├Ânetici
Mod
Ay─▒n Annesi
rank
Kat─▒l─▒m
25 Mart 2022
Normal bir durum kuzum benim o─člum 4 ayl─▒k daha hala ayn─▒

Naziko

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
21 Ekim 2022

Surekli Emma hissi Benda yasadim doktora danistim cocuk buyuma preyodu yani buyuyo aninda cokk yiyo istahasi aciliyo nekadar goturursa gotursun diyo bazen istehasiz oldugunda zorlama dedi benca mantikli bebegin kilo alacagi zaman oyla cok yiyomus endese etma balim

T├╝m sayfalar y├╝klendi.