Kızlar WhatsApp grup yapalım mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayfer0468 tarafından oluşturulan Kızlar WhatsApp grup yapalım mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,414 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar WhatsApp grup yapalım mı
Konbuyu başlatan Ayfer0468
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan SosyalAnne
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nur36

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar slm kısa zamanda hepimiz kardeş abla gibi olduk benim böyle bir fikrim var yapalım mı grup kuralım hem eğlenceli olur hem arkadaş oluruz kabul ederseniz Instagram hesabımdan bana ulaşır sınız daha güvenli olur .
Canım telegram grubu kur bnce bu devirde kimse kimseye kolay guvenmiyo sakın yanlış anlama kuzum bni hani bazıları gelmek istese bile tereddüt yaşar telegram daha gzl oluyor

Ayfer0468

Kayıtlı Üye
rank
Canım telegram grubu kur bnce bu devirde kimse kimseye kolay guvenmiyo sakın yanlış anlama kuzum bni hani bazıları gelmek istese bile tereddüt yaşar telegram daha gzl oluyor
Sizde haklısınız öyle de olur iyi geri dönüşler alırsam öyle yapalım o zman

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar slm kısa zamanda hepimiz kardeş abla gibi olduk benim böyle bir fikrim var yapalım mı grup kuralım hem eğlenceli olur hem arkadaş oluruz kabul ederseniz Instagram hesabımdan bana ulaşır sınız daha güvenli olur .
Fikrin cok guzel 👍👍🙃🙃Wp kurarsan gelirim kuzum cogunluk ne derse ona gore ne acicagini bildir 😘😘😘

Ayfer0468

Kayıtlı Üye
rank
ARKADAŞLAR TELEGRAM HESAP
Ayfr0468 burdan ulaşabilirsiniz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayfr0468 TELEGRAM HESAP ARKADAŞLAR
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayfr0468 TELEGRAM HESAP ARKADAŞLAR

Son düzenleme:

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Olur hem ordan birbirimize destek de olmuş oluruz güzel olur bence.

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar