Kizlar yakinimiz dada yangin cikti

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sorum Var kategorisinde GÖZDEM tarafından oluşturulan Kizlar yakinimiz dada yangin cikti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,175 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar yakinimiz dada yangin cikti
Konbuyu başlatan GÖZDEM
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Irem2012

GÖZDEM

Kayıtlı Üye
rank
Mugla mirastayım evimize yürüme mesafesi 30 dk olan yerler yanıyor ben korkuyorum panik ayağım var hamilelerin duası kabul olurmus dua edin ne olur dönsün bu yangınlar rabbim hepimizi korusun

Biranne42

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcınız olsun kardeşim dualarim sizinle

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2022-02-20
Gebeliğinizin 18. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık dolma biber büyüklügünde.
Bebeğin sinirlerinde myelin kılıf oluşmaya başlar. kız bebeklerde tüpler oluşur. erkek bebeklerde cinsel organ oldukça belirgin hale gelir. Kan basıncınız oldukça
fazla düşer. artık istirahat halindeyken sol yana yatmalı. yatış veya oturur pozisyonda ayağa çok ani kalkmamak gerekir. iştahta çok fazla artış olur.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 20 cm ağırlıgı 210 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

SemaCan

Kayıtlı Üye
rank
Allahım yardım etsin. Dua etmekten başka elimizden birşey gelmiyor. Tüm kalbimizle yaninizdayiz. Canımız yanıyor yüreğimiz dayanmıyor Rabbim bunu yapanların da canını en derinden yak 🤲

Ayşenurr

Kayıtlı Üye
rank
Mugla mirastayım evimize yürüme mesafesi 30 dk olan yerler yanıyor ben korkuyorum panik ayağım var hamilelerin duası kabul olurmus dua edin ne olur dönsün bu yangınlar rabbim hepimizi korusun
Allah yardımcıniz olsun inşallah tez zamanda Soner inşallah dikkat edin kendinize 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.