Sorum var Kızlar yardım edin lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep Zelal tarafından oluşturulan Kızlar yardım edin lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 527 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar yardım edin lütfen
Konbuyu başlatan Zeynep Zelal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kızlar 8 dusuk yaptım ılk defa rabbım bu mucizeyi verdı 13 haftalık oldum ama cok korkuyorum bırsey olacak dıye gecen hafta doktora gittim ıyı dedı ama bır turlu kafam dan cıkmıyor dusunce benım gıbı olan var mı acaba
Canim ya kiyamam 8 dusuk ne Allah bu bebegunu sag salim qucagina almayi nasib etsin korkma dua et dua en guzel melhemdir🤲♥️
Aytel kursuyu dinle oku elini karinina tut yemene icmene dikat et sık sık konturola git insallah sag salim alirsin bebegni qucagina

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 8 dusuk yaptım ılk defa rabbım bu mucizeyi verdı 13 haftalık oldum ama cok korkuyorum bırsey olacak dıye gecen hafta doktora gittim ıyı dedı ama bır turlu kafam dan cıkmıyor dusunce benım gıbı olan var mı acaba
Rabbim yardım etsin canım inşallah sağlıklı gebelik nasip etsin

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Benim bir kaç tanıdığım 4 falan düşükten sonra bebekleri oldu baya çok yaşamışsın Allah sabır versin tehlikeli ayları atlatmışsın inşallah sağlıkla kucağına alırsın bebeğini zaten düşüklerden sonra bir tedavi yada sebep söylemiş olmaları lazım ki sağlıkla gebe kalıp devamını getirebilesin

Sona

Kayıtlı Üye
rank
İyi düşün iyi osun demişler sende öyle YAP bende senin durumundayim stres yapiyoyum cok korkmuyorum inşallah bebeyinizi kucamiza almayi Allah yardim eder bize canim dua et bende dua ediyorum

Zeynep Zelal

Kayıtlı Üye
rank
İyi düşün iyi osun demişler sende öyle YAP bende senin durumundayim stres yapiyoyum cok korkmuyorum inşallah bebeyinizi kucamiza almayi Allah yardim eder bize canim dua et bende dua ediyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Zor ama allah yardım eder ınsallah rabbım kımsenın kucagını bos bırakmasın ıns bu guzel gunlerde

Asaf_yusuf

Kayıtlı Üye
rank
Rabb'im kucağınıza almayı nasip etsin kazası belasız inşallah.buyuk bı imtihaniniz var.guclu biri olduğunuzu düşünün ki rabbim büyük bı imtihandan geçiriyor sizi.bu defa Allah in izni ile inşallah kucağıma alacağım .diye düşünün.her zaman olumlu düşünün.olimsuz düşünceleri kafanızdan silin atin

Zeynep Zelal

Kayıtlı Üye
rank
Zor ama allah yardım eder ınsallah rabbım kımsenın kucagını bos bırakmasın ıns bu guzel gunlerde

Benim bir kaç tanıdığım 4 falan düşükten sonra bebekleri oldu baya çok yaşamışsın Allah sabır versin tehlikeli ayları atlatmışsın inşallah sağlıkla kucağına alırsın bebeğini zaten düşüklerden sonra bir tedavi yada sebep söylemiş olmaları lazım ki sağlıkla gebe kalıp devamını getirebilesin
Yok benım kı o kadar ozele gttm sebep yok sters ddıler hep

Rabb'im kucağınıza almayı nasip etsin kazası belasız inşallah.buyuk bı imtihaniniz var.guclu biri olduğunuzu düşünün ki rabbim büyük bı imtihandan geçiriyor sizi.bu defa Allah in izni ile inşallah kucağıma alacağım .diye düşünün.her zaman olumlu düşünün.olimsuz düşünceleri kafanızdan silin atin
Insaşlah yaaaa teselım o ıns olacak

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank

Yok benım kı o kadar ozele gttm sebep yok sters ddıler hep

Insaşlah yaaaa teselım o ıns olacak
Tuhaf ozaman stres yapmamaya çalış ortamını bile değiştir rahat geçir gebeliğini şartlar elverdikçe hayırlısı olur inşallah 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar