Kizlar yardim edin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Suden.az tarafından oluşturulan Kizlar yardim edin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,181 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Kizlar yardim edin
Konbuyu başlatan Suden.az
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Suden.az

Balığın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hayir o kendi telefonundakini siliyo
Canim inşallah kötü dusunmeyelim ilk aklımıza geleni bence konuş onunla çok dikkatimi çekti neden sen eve gelince mesajlarını siliyorsun ben bu konudan rahatsız oluyorum de bide sevgili Nur du sanırım eşinin telefonuna bı uygulama yapmıştı acaba silinen mesajlar in geri getirilmesi uygulaması varmı hani evlilik hakkında herşey adlı dizide oldu ya onun gibi ama bak bı kere bı hocayı izledim karistirirsan biseyler bulursun canını yakan diyordu bence açık açık konuş neden mesajlarını siliyorsun diye seni çantada keklik sanmasin
Hayir o kendi telefonundakini siliyo

Suden.az

Kayıtlı Üye
rank
Canim inşallah kötü dusunmeyelim ilk aklımıza geleni bence konuş onunla çok dikkatimi çekti neden sen eve gelince mesajlarını siliyorsun ben bu konudan rahatsız oluyorum de bide sevgili Nur du sanırım eşinin telefonuna bı uygulama yapmıştı acaba silinen mesajlar in geri getirilmesi uygulaması varmı hani evlilik hakkında herşey adlı dizide oldu ya onun gibi ama bak bı kere bı hocayı izledim karistirirsan biseyler bulursun canını yakan diyordu bence açık açık konuş neden mesajlarını siliyorsun diye seni çantada keklik sanmasin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok illaki gormemen gereken deyip geciyorr ama niye siliyo benim görmemem gereken ne stres yapmamam lazım 20 haftalik gebeyim birde ben hiç mesaj silmem diye yemin atiyo

Yetimi başladı canım silme huyu yoksa oncedende varmiydi

Yetimi başladı canım silme huyu yoksa oncedende varmiydi
Bilmiyorum ama halasının oğlu bana akşam oyun oynuyorum diye ekran görüntüsü attı ordan halasının oğlu mesaj attı ekrana yansıdı sabah baktım yok ne yazdığına çok bulanik

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Esim mesajlari siliyor napabilirim
Canım benim sana tavsiyem sakın takılma böyle şeylere kafana bile takma sadece bebeğini düşün onunla hayaller kur herseyi kafana takarak ya sen hasta olursun yada Bebegine zarar verirsin benim de ikinci hamileligimde başıma geldi başka kadınlarla konuşuyordu mesajlasiyordu hepsini görüyordum çok kötü bir hamilelik geçirdim gözümle bile gördüklerim oldu ayrılma derecesine bile geldik sonra düzeldi hersey ama olan çocuğa oldu okadar agresif gecimsiz huzursuz sürekli aglayan huysuz bir çocuk oldu çocuk psikiyatri ye gittim nasıl bir hamilelik geçirdin diye sordu Hamilelikte ne yaşarsan çocuğa yansıyor şimdi üçüncüye hamileyim aynı şeyler devam ediyor ama inan ki umursamıyorum sende öyle yap bebeğini düşün allah ıslah etsin de geç çok ciddi bir sorun olmadıkça

Mama

Kayıtlı Üye
rank
Hamilelik hormonlarından dolayı sende hassas olabilirsin, emin olmadığın bir şeyde vesvese etme kendine. Bebegin ve sen her seyden daha onemlisiniz. Esinle de acik acik sakin ve olgun bir sekilde konuş.

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Esim mesajlari siliyor napabilirim
Benim eşimde siliyordu mesajları en son tartismistik bana mesajları gösterdi arkadaşlarıyla küfürlü konuşmaları onlara komik gelen sapıkça capsler falan atıyorlar birbirlerine bunlara bakıp napcan al bak demişti seninkide öyle biseydir eşim arkadaşlarıyla çok mesajlasir birbirlerine komik küfürlü videolar caps ler atıp dururrlar uygulama var silinen fotoları mesajları geri getiren bulursan indir bak ama bence esine güven benim eşim hiç kurcalamaz telefonumu biz kadınlar biraz daha meraklıyız bu konuda 🤣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar