Sorum var Kızlar yardım edin

• Konbuyu başlatan Zelal
  • Toplam 2 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zelal tarafından oluşturulan Kızlar yardım edin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 228 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar yardım edin
Konbuyu başlatan Zelal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sarıcivciv41
Z

Zelal

Guest
Kızlar 8 dusuk yaptım ılk defa rabbım bu mucizeyi verdı 13 haftalık oldum ama cok korkuyorum bırsey olacak dıye gecen hafta doktora gittim ıyı dedı ama bır turlu kafam dan cıkmıyor dusunce benım gıbı olan var mı

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 8 dusuk yaptım ılk defa rabbım bu mucizeyi verdı 13 haftalık oldum ama cok korkuyorum bırsey olacak dıye gecen hafta doktora gittim ıyı dedı ama bır turlu kafam dan cıkmıyor dusunce benım gıbı olan var mı
Kuzum benim.bir akrabam vardı 4 düşük yapmıştı bir de ölü doğum sonrasında ikiz doğurdu inşallah kendini korkutma dikkat et kendine rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Ne kdr pslkjını bozarsan bebek etkilenir stresten sakin ol stres yapma rabbım nasbi çnkü bu durum. Sağlıklıca büyümesi nasp olsn. Ayrıca kendne çok dkkt et yat dinlen iş ypma ağr kaldrma bol su iç

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar