Sorum var Kizlar yardim edin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Slv tarafından oluşturulan Kizlar yardim edin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 306 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar yardim edin
Konbuyu başlatan Slv
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Slv

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar dun ikindinden beri bisey oldu eskisi gibi hareket etmiyo 34+5 deminden sabahtan beri cok nadir hareket ediyo yavas yavas oda simdide ısik tuttum karnima durttüm ettim hic etmiyo aglicam az kaldi sabah saglik ocagina gittim kalp atisi normal dedi acile gidemiyorum ne yapmam lazim sizce normal mi kafayi yedim cok stres oldum die mi boyle oldu acaba

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Arkadaslar dun ikindinden beri bisey oldu eskisi gibi hareket etmiyo 34+5 deminden sabahtan beri cok nadir hareket ediyo yavas yavas oda simdide ısik tuttum karnima durttüm ettim hic etmiyo aglicam az kaldi sabah saglik ocagina gittim kalp atisi normal dedi acile gidemiyorum ne yapmam lazim sizce normal mi kafayi yedim cok stres oldum die mi boyle oldu acaba
Canım önce bı sakin ol tatlı şeyler ye sol tarafına uzan 10 dk ya hareket eder inşallah 🙏 bu haftalarda hızla büyüyor yeri daralıyor ondan az hareket eder gün içinde kendini yorduysan da olur dediklerimi yap bı takip et. Bundan sonra günde 10 dan az olmamalı hareketleri ona dikkat et

Slv

Kayıtlı Üye
rank
Canım önce bı sakin ol tatlı şeyler ye sol tarafına uzan 10 dk ya hareket eder inşallah 🙏 bu haftalarda hızla büyüyor yeri daralıyor ondan az hareket eder gün içinde kendini yorduysan da olur dediklerimi yap bı takip et. Bundan sonra günde 10 dan az olmamalı hareketleri ona dikkat et
Yaptim canim dediklerini ısık tutunca uyanmamasi daha cok korkuttu sanirim beni ya seker yedim uzandim bakalim insallah bi sıkıntı yoktur

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Yaptim canim dediklerini ısık tutunca uyanmamasi daha cok korkuttu sanirim beni ya seker yedim uzandim bakalim insallah bi sıkıntı yoktur
Olumsuz düşünme canım hemen ger saat hareket etmiyolar doğum yaklaştıkça azalıyor zaten belki gün içinde minik hareketleri oldu farketmemiş olabilirsin. Acile götürecek biri yoksa 112 yi durumunu anlat gelip alırlar seni

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Canım yeri daralıyo o yüzdendir korkmana gerek yok tatlı şeyler ye sol tarafına uzan karnını okşa yada ılık duş al hareket eder sıkma canını normal

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum endişe etme onlarda bizim gibi yorulabiliyorlar korkma sen

Slv

Kayıtlı Üye
rank
Olumsuz düşünme canım hemen ger saat hareket etmiyolar doğum yaklaştıkça azalıyor zaten belki gün içinde minik hareketleri oldu farketmemiş olabilirsin. Acile götürecek biri yoksa 112 yi durumunu anlat gelip alırlar seni
Gun icinde hareketlerini hissettim kuzum ama eskisi gibi deil dun ikindinden sonra bisey oldu tanimlayamiyorun sanci desem deil toplanma gibi sanki ondan sonra hareketlerde yavaslama azalma oldu birden bire sanki milim milim hareket ediyo hani minnete yariyo derler ya oyle
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım yeri daralıyo o yüzdendir korkmana gerek yok tatlı şeyler ye sol tarafına uzan karnını okşa yada ılık duş al hareket eder sıkma canını normal
Oyle yaptim canim hissettim sonra biraz ama dedigim gibi eskisi gibi deil aklima takilan birden bire yavaslamasi aslinda beni korkutan oydu sanirim pozisyon degistirdi ondanda kaynaklanir gibime geliyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum endişe etme onlarda bizim gibi yorulabiliyorlar korkma sen
Sag salim kucagimiza aliriz insallah cumleten cok evhamliyiz sanirim

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum yeri daraldığı için az haraket ede bilir belki pozusyon deyişdirmişdir onun için az hiss ediyorsunendişelenme canım

Tüm sayfalar yüklendi.