Sorum var Kizlar yardim edin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rovşane. tarafından oluşturulan Kizlar yardim edin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 165 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar yardim edin
Konbuyu başlatan Rovşane.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Rovşane.

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar iyi aksamlar.hepinize Ramazan girdi artiq Rabbim bu guzel ayda hepimize saq salaim cocklarimizi kucagimiza almayi nasib edsin.olmayanlara cocuk nasib edsin Amin. Kizlar ben 22 haftalik hamilwyim cok fena qrip oldum burnum yara artiq kecmiyo doktor doktor mom onerdi iciyorum ama bi faydasi yok. Neyapsamda cabucak kecer😪😪😪

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kizlar iyi aksamlar.hepinize Ramazan girdi artiq Rabbim bu guzel ayda hepimize saq salaim cocklarimizi kucagimiza almayi nasib edsin.olmayanlara cocuk nasib edsin Amin. Kizlar ben 22 haftalik hamilwyim cok fena qrip oldum burnum yara artiq kecmiyo doktor doktor mom onerdi iciyorum ama bi faydasi yok. Neyapsamda cabucak kecer😪😪😪
Hayırlı ramazanlar geçmiş olsun canım bol bol terle burun spreyi kullan tuzlu su ve karbonatla gargara yap sürekli burnunu yıka acılı sıcak çorba iç vikis de kullanblrsen canım sıcak çay tuket nane limon vs

Rovşane.

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı ramazanlar geçmiş olsun canım bol bol terle burun spreyi kullan tuzlu su ve karbonatla gargara yap sürekli burnunu yıka acılı sıcak çorba iç vikis de kullanblrsen canım sıcak çay tuket nane limon vs
Cok tesekurler ablacim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırlı ramazanlar kuzum çok geçmiş olsun insallah
Allah razi olsun hulyam

sümeyra.gkck21❤️😍

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Hayırlı ramazanlar.. çok geçmiş olsun canım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Amin kuzum amin inşallah
Nane limon iyi gelicektir geçmiş olsun

Tüm sayfalar yüklendi.