Kizlar yardım edinnn

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Salıhin annesi tarafından oluşturulan Kizlar yardım edinnn başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,482 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Kizlar yardım edinnn
Konbuyu başlatan Salıhin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sabriye

Salıhin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Eşim aileme çok kırıldı onları görmek istemiyor konuşmak istemiyor ısrar edincede kiziyo benim gitmeme karismiyo ama ben gelmem diyo ne yapmalıyım

Salıhin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Eminim ki çok basit bir sebeptir, orta yolu bulmaya çalış, benim eşim bir çok ağır lafa hala ailemle konuşuyorsa, başka büyük sebep tanımam 🤗
Aslında öyle çok kötü şeyler değil ailem diğer damatları çok kötü olduğu halde kocamın yanında onu savundular hep onların yanındlar benim kocam da seni disliyolar seni kiranla ezenle ben kötü olurum diyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aslında öyle çok kötü şeyler değil ailem diğer damatları çok kötü olduğu halde kocamın yanında onu savundular hep onların yanındlar benim kocam da seni disliyolar seni kiranla ezenle ben kötü olurum diyo
Benim karımı kimse uzemez diye yapiyo ama ben böylede üzülüyorum

ErrBaa🧑🧒

Kayıtlı Üye
rank
Deseydin yapıyosa bana benim ailem yapıyo sana noluyo? Beni kendi ailenin yanında savun düşün benim ailemle ilişkim sen enterese etmez. Sen neden kendini kötü yapıyosun ki demesin mi? Gelmiyorsa da gelmesin sen git gel ailene.Bayramda nasıl olsa gelecek bu yuzden şimdiden mutsuz olmayın bence

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Ailenle ne yaşarsan yaşa ama sakın eşine belli etme, yarın öbürgün sen ailenle iyi oluyorsun bu sefer eş kin besliyor. Benim eşim de mesela ailesiyle sorun yaşasa bana belli etmez hep de söyler biz aramız da hallederiz ama sen öğrenirsen daha kötü olur diye. 🌺

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim karımı kimse uzemez diye yapiyo ama ben böylede üzülüyorum
Bence biraz olay sende de bitiyor gibi şahsen ailenle ne yaşarsan yaşa eşine anlatacağın şeyler de vardır anlatmayacağın şeyler de vardır nasıl eşinle sorunlarını ailene yansıtmiyorsan ailenle olan sorunalri da eşine yansıtma. Benim naçizane fikrim.arada ki dengeyi sen tut canım.

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Deseydin yapıyosa bana benim ailem yapıyo sana noluyo? Beni kendi ailenin yanında savun düşün benim ailemle ilişkim sen enterese etmez. Sen neden kendini kötü yapıyosun ki demesin mi? Gelmiyorsa da gelmesin sen git gel ailene.Bayramda nasıl olsa gelecek bu yuzden şimdiden mutsuz olmayın bence
Sana ne oluyor olur mu, oda onun ailesi ister istemez eşine sahip çıkıyor. Ailesi de olsa kimsenin laf söylemesini istemiyor. Benim kocama kendi ailesi de laf söylese ortalığı ayağa kaldırırım.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sana ne oluyor olur mu, oda onun ailesi ister istemez eşine sahip çıkıyor. Ailesi de olsa kimsenin laf söylemesini istemiyor. Benim kocama kendi ailesi de laf söylese ortalığı ayağa kaldırırım.
Katılıyorum, ama dediğim gibi burda iş biraz bizde de bitiyor eşimizde de ben şimdi yaşadığım her sorunu gidip eşime desem ailemle ilgili tabiki adam kim tutar yada aynı şekilde eşimle yaşadığım sorunu aileme anlatsam onlarda cephe alır demem o ki dengeyi bizim kurmamız gerek fikrimce şahsen ben öyle yapıyorum anlatacağım şeyi anlatırım anlatmayacağim şeyi anlatmam orta denge kurulur.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar