Sorum var Kizlar yardimci olun

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Leyla Mi tarafından oluşturulan Kizlar yardimci olun başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 631 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar yardimci olun
Konbuyu başlatan Leyla Mi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bir Mucizee

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Diş agrisi sebebiyle doktora gitdim iltihap varmiw antibiyotik yazdi Augmentin 1000 mg bu arada 21 haftalik hamileyim bu antibiyotiki kullanan oldumu hic?
Bunu kadın doğum doktoruna sorman lazım canım ben emziriyorumm diye bile vermediler o ilacı bana

Sewdam

Kayıtlı Üye
rank
Diş agrisi sebebiyle doktora gitdim iltihap varmiw antibiyotik yazdi Augmentin 1000 mg bu arada 21 haftalik hamileyim bu antibiyotiki kullanan oldumu hic?
Bana da verdi canm bnde o haftalardaydim ama büyüklerim kesinlikle kullanma dedi bnde kullanmadım çünkü ağır bı ilaç mg olark gene sen bilirsn canm

Leyla Mi

Kayıtlı Üye
rank
Doktorun izin verdi ise sıkıntı olmaz canım.
InşAllah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bana da verdi canm bnde o haftalardaydim ama büyüklerim kesinlikle kullanma dedi bnde kullanmadım çünkü ağır bı ilaç mg olark gene sen bilirsn canm
Aynen bende kaldim böyle ama dişimdeki iltihap da tehlikeli(
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen bende kaldim böyle ama dişimdeki iltihap da tehlikeli(

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Emin olun gebelikte geçirdiğiniz ufak bir gribin bile bebek üstünde çok büyük bir etkisi var doktorunuzdan daha iyi kimse bilemez bebek için iyi mi kötü mü..

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Maşallah 38 e kadr geldik Allah'ın izniyle cnm bn kullanmadm ama arkadaş kendisi bilir tabiki ☺️💖
Maşallah canım. Ben sadece kendim yaşadığım için uyarmak istedim bana doktorumun biri yazdı diğer doktorum içme dedi içme diyeene uydum ve en son benim geçirdiğim enfeksiyonu yeni doğan oğluşum geçirdi benden ona geçmişti sırf o enfeksiyon yüzünden 3 ay hastaneden beri geelmedik uzamış sarılgi tetikledi hep. Tabu ki herkes aynı olacak diye bir şey yok ama sadece böyle mesajlar görünce dotkorunuzu dinleyin diyorum. Rabbim seninde sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar