Sorum var Kızlar yardımcı olur musunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Burcuhaziran tarafından oluşturulan Kızlar yardımcı olur musunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 468 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar yardımcı olur musunuz
Konbuyu başlatan Burcuhaziran
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Miniğimin Annesi

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Merhaba kızlar Adetim gecikti evde test yaptım belirgin bir şekilde Çift çizgi çıktı Hastaneye gittim Kan testi verdim 455 çıktı Beta HCG ultrasyonla baktı henüz keseyi göremiyorum dedi Çok korktum normal mi sizce Ayrıca ben de kusmam mide bulantısı baş dönmesi beni Zorlayacak bir şey yok Bunlar da normal mi acaba okuyorum sayfalara bakıyorum herkesin midesi bulanıyor başı dönüyor krampları oluyor Ben de öyle bir şeyler olmuyor 5 haftalık hamile olduğumu biliyorum sadece korkuyorum Kafam çok karışık tekrar kontrol içinde 2 hafta verdi 2 hafta sonra gideceğim hamileliğin ilk aylarında neler yaşadınız benimle paylaşır mısınız Teşekkür ederim şimdiden
Aramıza hoşgeldin geldin inşallah sağ sağlim kucağına alırsın herkesin hamilelik dönemi bir olmuyor kuzum oğlumda hiç birşey hissetmemiştim ama kızımda mide bulantısı baş dönmesi vardı şuan daha çok yenisin birde sevinmem gerek insallah öle birseyin olmaz rahat hamilelik geçirirsin 🤲🙏

Merhaba kızlar Adetim gecikti evde test yaptım belirgin bir şekilde Çift çizgi çıktı Hastaneye gittim Kan testi verdim 455 çıktı Beta HCG ultrasyonla baktı henüz keseyi göremiyorum dedi Çok korktum normal mi sizce Ayrıca ben de kusmam mide bulantısı baş dönmesi beni Zorlayacak bir şey yok Bunlar da normal mi acaba okuyorum sayfalara bakıyorum herkesin midesi bulanıyor başı dönüyor krampları oluyor Ben de öyle bir şeyler olmuyor 5 haftalık hamile olduğumu biliyorum sadece korkuyorum Kafam çok karışık tekrar kontrol içinde 2 hafta verdi 2 hafta sonra gideceğim hamileliğin ilk aylarında neler yaşadınız benimle paylaşır mısınız Teşekkür ederim şimdiden
Kuzum 5 +3 benimkine mide bulantıları önümüzdeki haftalarda başlayacak daha bebek keseye bile yerleşmemiştir yüksek ihtimalle ilk hamileligimde 8. Haftada kalp atışını duymuştum sonrasında gebelik belirtileri başlıyor zaten endişelenecek birşey yok 2. Ayın dolduğunda mide bulantıların şana göz kırpar sonrasında da ne zaman bitecek bu diye sorarsın.😂
Allah sağlıkla kavuşmayı nasip etsin 💕

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Her kezde ayni olmuyor ben hamileliğimi öğrendiğimde 6 haftalikti 8 haftayken kusma baslamisti kramplar için bence daha erken inşallah sağlıcakla kucağına alirsin kuzum

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben de 7 8 haftaya kadar hiç bir belirti hissetmedim ne mide bulantısı ne baş dönmesi nede tiksinme doktora 6 haftalıkken gitmiştim ultrason da kese görünüyor ama bebek görünmüyor demişti 1 hafta sonra gel demişti ben 3 aylıkken anca gidebildim çok şükür Bi sıkıntı yoktu. İnsallah sende de Bi sıkıntı olmaz iyi düşün iyi olsun sitres yapma herşey yolundadır henüz çok yeni olduğu için görünmemiştir kese 🌺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar