Kızlar yardımcı olur musunuz 🙏

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Derya06 tarafından oluşturulan Kızlar yardımcı olur musunuz 🙏 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,243 kez görüntülenmiş, 193 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Kızlar yardımcı olur musunuz 🙏
Konbuyu başlatan Derya06
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Derya06

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar kızlar bişey sormak istiyorum da bnm normalde bugün adet olmam gerekiyordu ama olmadım gördüğünüz gibi regl 1. Gün gecikme diyor bnde ishal var bide arada mide bulantısı oluyor erken gebelik testi yapmak için biraz daha beklemeli miyim yoksa ptesiye kdr olmazsam alıp yapayım mı lütfen yardımcı olun istiyorum gebelik 🙏

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-12-03-21-05-17-755_com.pepapp.jpg
    Screenshot_2022-12-03-21-05-17-755_com.pepapp.jpg
    297.2 KB · Görüntüleme: 83

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Merhabalar kızlar bişey sormak istiyorum da bnm normalde bugün adet olmam gerekiyordu ama olmadım gördüğünüz gibi regl 1. Gün gecikme diyor bnde ishal var bide arada mide bulantısı oluyor erken gebelik testi yapmak için biraz daha beklemeli miyim yoksa ptesiye kdr olmazsam alıp yapayım mı lütfen yardımcı olun istiyorum gebelik 🙏
Normalde duzenlimi oluyordun canım boyle gecikme yaşadınmi hic

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
canim erken gebelik testi yapa bilirsin

Derya06

Kayıtlı Üye
rank
Normalde duzenlimi oluyordun canım boyle gecikme yaşadınmi hic
Hep düzenli oluyordum İlk defa böyle gecikme yaşıyorum cnm hatta 2 gün önceden bnm akıntım bil gelmeye başlardı kahverengi akıntı ama şuan afedersn sadece sildiğimde idrar geliyor peçeteye 🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

canim erken gebelik testi yapa bilirsin
P testi olmazsam alıp yapayım o zmn işte bekle diyenler de oldu da bi kaç gün ondan sizlerden yardım almak istedim 🙏🥰

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Hep düzenli oluyordum İlk defa böyle gecikme yaşıyorum cnm hatta 2 gün önceden bnm akıntım bil gelmeye başlardı kahverengi akıntı ama şuan afedersn sadece sildiğimde idrar geliyor peçeteye 🙏
Kuzum istersen yarin gebelik testi yap sanirim yerlesme kanamasi olmustur gebe olabilirsin

Derya06

Kayıtlı Üye
rank
Valla ben 4 gün önce yapmıştım gebelik testi ben sabirsizim biraz🤣Allahım gönlüne göre versin inşallah kuzum
Yap diyorsn yanii ptesi alıp yapayım o zmn evet insan mrk ediyor istediğimiz bişey olunca çıkmışmıydı peki erken gebelik testi mi almıştn kuzum amin inşallah dua edin lütfen 🙏

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank

P testi olmazsam alıp yapayım o zmn işte bekle diyenler de oldu da bi kaç gün ondan sizlerden yardım almak istedim 🙏🥰
ben adetime 6 gun kala yapmisdim test 😃😍

Canım valla bnm adete 1 hafta kala normal testle yaptım silik çıkmıştı test yapabilirsn

Derya06

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum istersen yarin gebelik testi yap sanirim yerlesme kanamasi olmustur gebe olabilirsin
Alcm kuzum yapcm inşallah vardır yaa Ama hiç kan gelmedi ki kuzum yerleşme kanaması nasıl olcak 🙈🙏

ben adetime 6 gun kala yapmisdim test 😃😍
Çıkmış mıydı 🙏🥰

Canım valla bnm adete 1 hafta kala normal testle yaptım silik çıkmıştı test yapabilirsn
Yarın yada ptesi alıp yapayım o zmn yaa inşallah vardır dua edin lütfen cnm çok teşekkür ederim çok 🥰🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar