Sorum var Kizlar yardimci olurmusunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru yasar tarafından oluşturulan Kizlar yardimci olurmusunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 652 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar yardimci olurmusunuz
Konbuyu başlatan Ebru yasar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Raziye.

Kayıtlı Üye
rank
Karın ölçüsü kiloyu veriyor zaten muhtemelen benim de aynı ölçüdedir bence sorun yoktur ve gerçekten her bebek çok farklı tıpkı bizler gibi. Ben ve eşim ikimizde kalpliyiz ama bebek daha minyon gidiyor bunlar sorun değil yapı meselesi ayrıca ultrason da olcumde çok yanılma olabiliyor

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün doktora gittim bebegin karnı küçük dedi doktor ne yapmalıyım çok üzülüyorum
32+3 haftalik hamileyim 2 kilo 30 gram bebek normal mi
Kilosu normal cnm son haftalarda bebek daha hızlı kilo alıyor zaten.. karın küçüklüğü kadar doktora sorsaydin kuzum normal mi diye eğer kötü bı durum olsaydı doktor söylerdi herhalde

Hiranur

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün doktora gittim bebegin karnı küçük dedi doktor ne yapmalıyım çok üzülüyorum
32+3 haftalik hamileyim 2 kilo 30 gram bebek normal mi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla benin iki bebegimede karin bolgesi kucuk dedi sevk bile vermisti gitmedim ve inanmadim bebek zayif olunca oyle diyorlar ikiside gayet normal oldu hic kafana takma beslenmene dikkat et yeter

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar