Kızlar yardımmm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Büşru tarafından oluşturulan Kızlar yardımmm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 803 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar yardımmm
Konbuyu başlatan Büşru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ceylinilda

Büşru

Kayıtlı Üye
rank
37+4 haftalığız geçmeyen bir idrar yolu enfeksiyonu var 3 gündür acayip akıntı ve kaşıntı var af buyurun ama istemsizce kaşımaktan artık yara olmuş gibi canım çok yanıyor içmediğim ilaç kalmadınne yapabilirim sezeryan olucam ama doktor doğumuda bekletiyo sizce bu kaşıntıdan dolayı doğuma alırmı 😔

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
37+4 haftalığız geçmeyen bir idrar yolu enfeksiyonu var 3 gündür acayip akıntı ve kaşıntı var af buyurun ama istemsizce kaşımaktan artık yara olmuş gibi canım çok yanıyor içmediğim ilaç kalmadınne yapabilirim sezeryan olucam ama doktor doğumuda bekletiyo sizce bu kaşıntıdan dolayı doğuma alırmı 😔
Geçmiş olsun canım suyu çok içmeye çalışıyorum bende

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım ilacı değiştirmedi mi doktor enfeksiyonu normal de atlamaz doktorlar

Ceylinilda

Kayıtlı Üye
rank
Kasınti icin erken doguma almazlar cnm ,ama ilaç krem fitil vermesi lazım ben son ayımda bile kullanmıştım ama doktordan doktora fark var kimisi uygun gorurken kimisi gormuyo..Ictigin suya gunde 2_3 kez dogal elma sirkesi kat..

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar