kizlar yarin eltim bize geliyo

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aselcik tarafından oluşturulan kizlar yarin eltim bize geliyo başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,233 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı kizlar yarin eltim bize geliyo
Konbuyu başlatan Aselcik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselcik

Aselcik

Kayıtlı Üye
rank
kızlar 8 aydır küs olduğum eltim bize geliyo üstelik komşuyu arattiriyo müsaitsen gelelim kısır yap dedi komşusu kapatırken eltimle birlikte geleceğini söyledi telefondan bide başkasına arattiriyo kibirden de geçilmiyor ne yapayım kızlar konu açmasını mi bekleyim benmi açayım uzun uzun konuscam demişti telde hani anlatmıştım ya size akıl verin ondan önce benmi soyleyim herseyi

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
kızlar 8 aydır küs olduğum eltim bize geliyo üstelik komşuyu arattiriyo müsaitsen gelelim kısır yap dedi komşusu kapatırken eltimle birlikte geleceğini söyledi telefondan bide başkasına arattiriyo kibirden de geçilmiyor ne yapayım kızlar konu açmasını mi bekleyim benmi açayım uzun uzun konuscam demişti telde hani anlatmıştım ya size akıl verin ondan önce benmi soyleyim herseyi
O konuşmaya başlarsa sana söz vermez çatır çatır konuşur kalkıp gider sen başla konuşmaya onu konuşturma kendi kibrinde boğulsun çatlasın

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sen konuş kuzum o konuşmaya başlarsa eminim seni insan gibi dinlemez bide kibrinden geçilmez kendini ezdirme açık açık rahatsız olduğun ne varsa söyle

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Bence yüz bile werme.. qelsin yabancı qibi otursun kalksın qitsin.. eqer yabancıların yanında konu açmaya çalışırsa önünü kes burada konuşulacak konu deil yaşın kaç nerede ne konuşacağını bilmiyor musun de hem lafsokuşturmuşsun olursun hem de muhatap olup canını sıkmazsın oda yerini bilir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bence yüz bile werme.. qelsin yabancı qibi otursun kalksın qitsin.. eqer yabancıların yanında konu açmaya çalışırsa önünü kes burada konuşulacak konu deil yaşın kaç nerede ne konuşacağını bilmiyor musun de hem lafsokuşturmuşsun olursun hem de muhatap olup canını sıkmazsın oda yerini bilir
Bu daha mantıklı geldi banada şuan 🤭

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Bu daha mantıklı geldi banada şuan 🤭
Yani şimdi cahil kendini her zaman haklı qörür we asla seni konuşturmaz.. konuşamayınca insan daha çok sinirleniyor en baştan tawrını koysun qörsün ki adam yerine koyulup konuşulmuyor bile.. ben olsam öyle yapardım yani.. çünkü artık açıklama yapacak kendini sawunacak takat bırakmıyorlar eee sende belli bi süreden sonra umursamaz oluon..

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yani şimdi cahil kendini her zaman haklı qörür we asla seni konuşturmaz.. konuşamayınca insan daha çok sinirleniyor en baştan tawrını koysun qörsün ki adam yerine koyulup konuşulmuyor bile.. ben olsam öyle yapardım yani.. çünkü artık açıklama yapacak kendini sawunacak takat bırakmıyorlar eee sende belli bi süreden sonra umursamaz oluon..
Orası öyle kuzum haklısın. Cahile laf anlatmak deveyi hendekten atlatmaktan daha zor valla bu devirde ben bazı insanlarla bu yüzden muhattap bile olmayıp he deyip geçiyorum anca öyle anlaşıyoruz yoksa 😂😂

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Orası öyle kuzum haklısın. Cahile laf anlatmak deveyi hendekten atlatmaktan daha zor valla bu devirde ben bazı insanlarla bu yüzden muhattap bile olmayıp he deyip geçiyorum anca öyle anlaşıyoruz yoksa 😂😂
İşte bak sende çözümü bulmuşsun.. yoksa qerçektrn çekilecek dert deil 😂.. yeri qelio anneme bile laf anlatamayınca he diom aynı senin qibi ama arkada kendi bildiqim.. nasıl mutluysam öyle..

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İşte bak sende çözümü bulmuşsun.. yoksa qerçektrn çekilecek dert deil 😂.. yeri qelio anneme bile laf anlatamayınca he diom aynı senin qibi ama arkada kendi bildiqim.. nasıl mutluysam öyle..
Çözüm bulmazsak zor bu hayat kuzum en son birine laf anlatacam diye sinir krizi geçirecektim düşün 😂😂sonra dedim ben sinir olup çenemi yoracagima he de geç
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

En azından kafam rahat 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar