Sorum var Kizlar Yeniyim Bebegimle İlgili Sorum Olacakti

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nisa Elanur tarafından oluşturulan Kizlar Yeniyim Bebegimle İlgili Sorum Olacakti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 303 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar Yeniyim Bebegimle İlgili Sorum Olacakti
Konbuyu başlatan Nisa Elanur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Nisa Elanur

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim az hareket ediyor 25 haftalik olduk neredeyse ama çok nadir hissediyorum hareketlerini 7 yaşında kızım var ona hamileyken 3 aydan hissediyordum hareketlerini bir sıkıntı olabilir mi hastane uzak olduğu için sürekli gidemiyorum.

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim az hareket ediyor 25 haftalik olduk neredeyse ama çok nadir hissediyorum hareketlerini 7 yaşında kızım var ona hamileyken 3 aydan hissediyordum hareketlerini bir sıkıntı olabilir mi hastane uzak olduğu için sürekli gidemiyorum.
Canim gün içinde say hareketlerini bı sure sonra yerleri daraldığı için fazla hareket etmiyolar benim kızımda fazla hareket etmezdi şüphelendiği zaman tatlı bişey ye soluna yat hareketini takip et canım

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kuzum artik büyüdüğü icin yeri daralmaya başlıyor ki eger icin rahat etmesi icin yakinlarinfa saglikocagina gidip kalp atışlarına bakitabilirsin ve ayni zamanda
Sol tarafına uzan kuzum bir ilahi aç istersen Yusuf'la Meryem Suresi de olabilir elini karnına götür ve bebeğini dinle onunla konuş tepki verecektir inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum artik büyüdüğü icin yeri daralmaya başlıyor ki eger icin rahat etmesi icin yakinlarinfa saglikocagina gidip kalp atışlarına bakitabilirsin ve ayni zamanda
Sol tarafına uzan kuzum bir ilahi aç istersen Yusuf'la Meryem Suresi de olabilir elini karnına götür ve bebeğini dinle onunla konuş tepki verecektir inşallah
Cinsiyeti ne bu arada

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Her bebek bir olmaz canım gün içinde haraket ediyorsa az da bile olsa sorun yoktur ama hiç haraket etmiyorsa doktora gitmende fayda var 30. Haftadan sonra aslında ney olarak daha çok hissedersin endişe etme canım

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bu haftalarda bebeğin hızlı büyüme dönemine giriyor canım dolayısıyla yeride daralıyor az hareket etmesi normal ama günde 10 dan az olmamalı onu takip et uzun süre hareketsiz kalırsa da tatlı şeyler ye sol tarafına uzan 15-20 dk tekrar başlar

Nisa Elanur

Kayıtlı Üye
rank
Sol tarafına uzan kuzum bir ilahi aç istersen Yusuf'la Meryem Suresi de olabilir elini karnına götür ve bebeğini dinle onunla konuş tepki verecek

Cinsiyeti ne bu arada
Deneyeceğim canım teşekkür ederim. Cinsiyetimiz Erkek.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar