kızlar yerimde olsaniz ne yapardiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Temmuz Anneleri kategorisinde Aselcik tarafından oluşturulan kızlar yerimde olsaniz ne yapardiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,915 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Temmuz Anneleri
Konu Başlığı kızlar yerimde olsaniz ne yapardiniz
Konbuyu başlatan Aselcik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
evet canım artık bana nasıl davranırsa bende öyle davrancam canı tak etti yaptıkları Allaha havale ettim artık hayatımda istemiyorum o insanı ekmeğimi aşımı omu veriyo sanki bi iyilik yapsa başa kalkıyor ben bunu yaptım unutmayın deyip dutuyo bisey olsa başa kalkıyor yap.asaydi bizmi iyilik et dedik valla gına geldi artık yalnızlıktan korkmuyorum hep kimsem yok bi o var diye hep iyi oldum hep alttan aldım ama artık istemiyorum kısasa kısas ne ekersen onu bicecek
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

sustum kimsem yok yalnızım burda bi akraba olarak o var diye sustum yazık etmişim kendime artık susmam o insan benim için bitti hayatımda olmasada olur
Aynen öyle kimseye ihtiyacın yok bunu sakın unutma. Yalnızlıkta hiçbşlry yapmaz korkma. Eskiden bende böyle düşünürdüm yalnız kalmamak için. Elti konusunda değildi benmki ama yinede öyle düşünürdüm. Artık bende gerçeği gördüm ve kimse umrumda değil artık. Arkamdan konuşup, günahıma girenleride Allah'a havale ediyorum o kadar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar