Kızlar yıne ben😂😂

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Oya nızam tarafından oluşturulan Kızlar yıne ben😂😂 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 313 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar yıne ben😂😂
Konbuyu başlatan Oya nızam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begüm😊

Oya nızam

Kayıtlı Üye
rank
Valla bıktınız benden ama napıyım yenj anneyim ben tazecik 😂 nesye soruma geleyim ya kızlar benım oğlum 3bucuk aylık uykuya zor dalıyor ayagım da sallasam asla yatmaz çok ağlıyor kucagıma alıyorum uyuyor ama cok zor dalıyo uykuya neden acaba ya bu 3gundur de kucagımda dik pozisyonda uyuyor illa sırtını ovalıyorum o sekil uyuyo yanj ayakta uyusun istiyorum aslında sallayarak ama yok ayagıma aldıgım gıbı kriz gecırıyor oglum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Valla bıktınız benden ama napıyım yenj anneyim ben tazecik 😂 nesye soruma geleyim ya kızlar benım oğlum 3bucuk aylık uykuya zor dalıyor ayagım da sallasam asla yatmaz çok ağlıyor kucagıma alıyorum uyuyor ama cok zor dalıyo uykuya neden acaba ya bu 3gundur de kucagımda dik pozisyonda uyuyor illa sırtını ovalıyorum o sekil uyuyo yanj ayakta uyusun istiyorum aslında sallayarak ama yok ayagıma aldıgım gıbı kriz gecırıyor oglum
Normalde nasıl uyutuyordun canım öyle almıştır

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Bence ayakta uyutmaya alıştırma hazır istemiyorken ileride çok zorlanabilirsin. Bebeğinle uyku rutini oluştur ger uykudan önce belirli şeyler yap o uyku saatinin geldiğini o hareketlerden anlayacak bir müddet sonra. Ben altını temizlerdim gevşek bir çorap giydirip yatağa yatırıp yanına yatardım sakin bir ses tonuyla ilgisini üstüme toplayarak konuşup uyumasını beklerdim her geçen dakika sesimi biraz daha alçaltırdım fısıldamaya kadar indiğinde sesim uyurdu. Hem bu sayede uykuya geçmeyi öğrenmiş oluyor ve senden bağımsız uyumayı da öğrenmiş oluyor tabiki bu erken sizin için ama böyle bir rutine baplı kalırsan. 7 8 aylık olduğunda bana dua edersin 😂

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Bence ayakta uyutmaya alıştırma hazır istemiyorken ileride çok zorlanabilirsin. Bebeğinle uyku rutini oluştur ger uykudan önce belirli şeyler yap o uyku saatinin geldiğini o hareketlerden anlayacak bir müddet sonra. Ben altını temizlerdim gevşek bir çorap giydirip yatağa yatırıp yanına yatardım sakin bir ses tonuyla ilgisini üstüme toplayarak konuşup uyumasını beklerdim her geçen dakika sesimi biraz daha alçaltırdım fısıldamaya kadar indiğinde sesim uyurdu. Hem bu sayede uykuya geçmeyi öğrenmiş oluyor ve senden bağımsız uyumayı da öğrenmiş oluyor tabiki bu erken sizin için ama böyle bir rutine baplı kalırsan. 7 8 aylık olduğunda bana dua edersin 😂
ben alisdirdimya🥺 8 aylik oldu amma hala ayagimda uyuyor

mltmasln

Kayıtlı Üye
rank
Çünkü senin güvenliğini arzuluyor. Kimi çocuk bunu çok sık emmek isteyerek yapar kimisi kucakta uyuyarak. Senin sevgini ilgini istiyor o kadar. Zaten bir zaman sonra keşke kucağıma gelse diyorsun ama o gelmiyor. Yoruluyorsun ama bence tadını çıkar❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

ben alisdirdimya🥺 8 aylik oldu amma hala ayagimda uyuyor
Bence sallanmadan uyutmaya başlamanın tam zamanı. Bende oğlumu 8 aylıkken alıştırdım çok şükür.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar