Sorum var Kızlar 😂😂🤣

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demet tarafından oluşturulan Kızlar 😂😂🤣 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,471 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar 😂😂🤣
Konbuyu başlatan Demet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Emir'inAnnesi

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar daha yeni eşimle kavga etdim yarım saat felan oldu eşim uyudu bende başında dırdır etdim dırdır etmekten uykum kaçtı 🤣🤣🤣🤣ah ahhh kendi suçum ne güzel uyucaktim hahahah
Git onu da kaldır seni sinirden uyutmadiysa o da uyumasin 🤣🤣 bu erkeklerdeki rahatlık yaa ve kadınlardaki huzursuzluk 😂😂 ben uyumuyorsam o da uyumasin ama inanır mısın içimden kavga etmek geliyor eşim etmiyor bu ara adam melek olmuş aşkım canım cicim modunda geziyor ne olsa aman takma modunda ve bu beni daha sinir ediyor kavga edemiyorum hiç 😏😏

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Git onu da kaldır seni sinirden uyutmadiysa o da uyumasin 🤣🤣 bu erkeklerdeki rahatlık yaa ve kadınlardaki huzursuzluk 😂😂 ben uyumuyorsam o da uyumasin ama inanır mısın içimden kavga etmek geliyor eşim etmiyor bu ara adam melek olmuş aşkım canım cicim modunda geziyor ne olsa aman takma modunda ve bu beni daha sinir ediyor kavga edemiyorum hiç 😏😏
Her kavgadan sonra eşim arkasını dönüp uyuyor kafasına takan benim hahaha düşüne düşüne uykum kaçıyor bu sefer baya konustum basinda ama erken kalkacak yazık dedim. Susim artık ben konuşuyom baktım çoktan uyumuş hajahahha
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ahshah evet ya kavga edince uyku bi kaçıyor cidden 🤭😄
Valla kaçtı şuan kendime guluyom 😂oda horluyor beyfendi haha

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar