Sorum var Kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamze099 tarafından oluşturulan Kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 508 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar
Konbuyu başlatan Gamze099
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
22+3 olduk bebeğim erkek ama göbeğim hiç belli olmuyor beni gören hani nerde göbuşün normal mi sizce ilk gebeligim 50 kiloyum
Benm son üç haftaya kadar hiç karnım çıkmadı sonra şeker çıktı bende bı anda bı karnım şişti ikizlere mi hamilesin diyorlardı😂😂 iç karnın genisse çıkmaz ki bence çıkmasın inan çıkınca bütün hareketlerin zorlaşacak ben yırttım kendimi dert ettim göbek göbek diye bı çıktı çok zorlandım😂😂

Gamze099

Kayıtlı Üye
rank
Benm son üç haftaya kadar hiç karnım çıkmadı sonra şeker çıktı bende bı anda bı karnım şişti ikizlere mi hamilesin diyorlardı😂😂 iç karnın genisse çıkmaz ki bence çıkmasın inan çıkınca bütün hareketlerin zorlaşacak ben yırttım kendimi dert ettim göbek göbek diye bı çıktı çok zorlandım😂😂
😁😁 iyiki öyle ama göze batmiyoruz hemen sağlıklı olsunda

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
22+3 olduk bebeğim erkek ama göbeğim hiç belli olmuyor beni gören hani nerde göbuşün normal mi sizce ilk gebeligim 50 kiloyum
Bu haftalardan sonra hızla gelişiyorlar karnın da büyüyebilir canım ama kiminin büyük karnı kiminin küçük yapısal yani. Benim de erkek karnı gibiydi gören kesin erkek diyordu kız doğurdum 😊

Tüm sayfalar yüklendi.